Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Termometr elektroniczny bezdotykowy na podczerwień firmy Penrui

Termometr bezdotykowy służy do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała. Jest bezpieczny zarówno dla dzieci, niemowląt, jak i osób dorosłych. Z jego pomocą można również zmierzyć temperaturę pokarmu w butelce, wody do kąpieli oraz pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Cała procedura mierzenia temperatury odbywa się w szybki, precyzyjny oraz niezwykle higieniczny sposób.

Aby dokonać pomiaru, wystarczy skierować termometr w stronę czoła z odległości mniejszej niż 2,55 cm i nacisnąć przycisk. Wynik błyskawicznie wyświetli się na dużym i czytelnym ekranie.

 

mniejszej niż 2,55 cm i nacisnąć przycisk

Uniwersalny i wielofunkcyjny

Termometr potrafi szybko i precyzyjnie zmierzyć temperaturę ciała człowieka, ale to nie jedyne co potrafi. Z jego pomocą jesteś w stanie sprawdzić, czy mleko w butelce lub woda do kąpieli dla dziecka nie jest zbyt gorąca. Możemy również dokonać pomiaru temperatury pomieszczenia lub innych otaczających nas przedmiotów.

Termometr bezdotykowy służy do precyzyjnego pomiaru temperatury ciała

Komfort użytkowania

Ergonomiczny kształt uchwytu i szybkość wykonywania pomiaru trwającego ok 1 sekundy zapewniają wysoki komfort obsługi urządzenia. Prawidłową interpretację wyników pomiarów zapewni  wyświetlacz informujący napisem “HI” o  wysokiej gorączce oraz sygnał dźwiękowy.  Podświetlany wyświetlacz oraz możliwość wyłączenia dźwięku ułatwi pomiar temperatury dziecka podczas jego snu, bez niepotrzebnego wybudzania.

Termometr potrafi szybko i precyzyjnie zmierzyć temperaturę

Tryb oszczędzania energii

Przed przypadkowym rozładowaniem akumulatorów chroni tryb oszczędzania energii, który automatycznie wyłączy urządzenie po 15 sekundach bezczynności.

Zapamiętuje historię pomiarów

W trakcie choroby ważne jest kontrolowanie stanu zdrowia pacjenta. Pomoże Ci w tym wbudowana w urządzenie pamięć, która automatycznie przechowa historię ostatnich 32 pomiarów temperatury.

Przed przypadkowym rozładowaniem akumulatorów chroni tryb oszczędzania energii

 

 

Dodatkowe informacje

Materiał

ABS

Pomiar temperatury

precyzyjny i bezkontaktowy

Historia pomiarów

TAK

Wynik pomiaru

widoczny już po 1 sekudzie

zakres pomiaru temperatury ciała

od 32°C do 43°C

Automatyczne wyłączanie

10 sekund

Zasilanie

2 x bateria AAA (nie załączona do zestawu)

Zawartość zestawu

Termometr elektroniczny
Instrukcja w języku polskim i angielskim

X