Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Zwroty

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Przed wysyłką towaru poinformuj nas o tym mailowo na adres  zwroty@medialove.pl

Pamiętaj,  by produkt, który zwracasz znajdował się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną zawartością, a sam produkt oraz akcesoria powinny być nieuszkodzone. Po otrzymaniu produktu i stwierdzeniu zgodności zwracamy pieniądze na wskazane przez kupującego konto bankowe zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta.

Informujemy, że ze względów higienicznych (art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta) nie przyjmujemy zwrotów słuchawek dokanałowych/dousznych, których opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub które noszą ślady użytkowania.

Koszty przesyłki do nas pokrywa kupujący.

Adres do zwrotu:
Medialove
Rzeźnicza 2 bud. 5 / 25
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 784 10 15 15

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9. Klient sprawdza produkt tak, jakby to robił w sklepie stacjonarnym.

Ma to również zastosowanie w przypadku otrzymania niekompletnego lub uszkodzonego produktu.

W przypadku zwrotu całości lub większości zamówienia prosimy o zwrot pełnowartościowych gratisów, które były dołączone do zamówienia. W przypadku ich braku od zwracanej kwoty zostanie odliczona wartość rynkowa danego gratisu.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.