Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1 Właścicielem i Administratorem Medialove.pl jest:

Logoman Krzysztof Nowak
ul. Rzeźnicza 2 bud. 5/5
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 652-162-11-04
Ewidencja działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Gminy w Bestwinie pod numerem 43/2009.

Zwanej dalej jako „administrator” lub „usługodawca”.

1.2 Serwis Medialove  dostępny jest pod adresem https://www.medialove.pl

1.3 Medialove.pl zobowiązuje się nie udostępniać danych teleadresowych swoich Klientów osobom trzecim. Dane te są wykorzystywane jedynie w celu właściwego rozliczenia zleceń, dostarczenia ich pod właściwy adres, kontaktów niezbędnych przy realizacji zleceń, informowania kontrahentów o istotnych zmianach w ofercie oraz do działań marketingowych. Klient akceptując Regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną, w myśl Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

1.4 Niniejszy regulamin określa:
a) warunki korzystania z serwisu,
b) zasady przyjmowania zleceń,
d) warunki reklamacji;
e) zasady zwrotów,
g) politykę prywatności, przetwarzanie danych osobowych,
h) informację o plikach cookie,
i) własność intelektualną.

2. Warunki korzystania z serwisu

2.1 Korzystanie z serwisu medialove.pl oznacza, że akceptują państwo niniejszy regulamin i zasady w nim zawarte i jednocześnie ustawę o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

2.2 Aby utworzyć konto w systemie medialove.pl należy zarejestrować się na stronie rejestracji podając email oraz utworzyć hasło.

2.3 Konto danego klienta w systemie medialove.pl może zostać zlikwidowane przez administratora w przypadku nie przestrzegania regulaminu lub w przypadku zakończenia współpracy z danym klientem.

2.4 Medialove.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (błędny kod pocztowy, nieprawidłowy kod pocztowy, nieistniejący kod pocztowy, niepowiązany kod pocztowy z miejscowością) lub w przypadku zamówień z rażąco niską ceną, która mogła zostać spowodowana przez czynnik ludzki.

3. Zamówienia

3.1 Zamówień mogą dokonywać wszyscy klienci odwiedzający sklep medialove.pl,. Można złożyć zamówienie bez rejestracji i zakładania konta, jednak posiadanie konta pozwala na dostęp do wszystkich zamówień, edycji danych, pobierania plików.

3.2 Terminy przyjmowania zleceń.
Zamówienia w systemie medialove.pl można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

3.3 Warunki i termin realizacji zamówienia
Wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia (lub złożenie zamówienia poprzez e-mail) jest związane z zawarciem umowy na odległość. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu przesłania odpowiednich danych do realizacji zamówienia, wybrania produktu  oraz opłacenia zamówienia lub w przypadku płatności za pobraniem bez wcześniejszej płatności. Zamówienie jest wiążące w chwili otrzymania ze sklepu maila z tytułem “Twoje zamówienie zostało zrealizowane”, co oznacza akceptację zamówienia przez sklep i wysyłkę towaru.

3.4 Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy w ten sam dzień od poniedziałku do piątku.

3.6 Dostępne są zamówienia przez płatności przelewem, przelewem elektronicznym oraz kartą przez system Przelewy24 oraz płatności za pobraniem przy odbiorze.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

3.7 Zamówienia:
– nieopłacone,
– nieprzekazane do realizacji,
– odrzucone i nie wznowione starsze niż 7 dni będą automatycznie usuwane.

3.8 Towar dostarczony do klienta na warunkach płatności “płatność za pobraniem”, a nie podjęty zgodnie z pkt. 3.1 o ważności transakcji, pozostaje do odbioru w siedzibie „usługodawcy” zaś forma płatności na fakturze podlega korekcie na „płatność przelewem” ( o czym odrębnym pismem powiadomiony zostanie zamawiający) i podlega procedurze dochodzeniowej, tak jak usługi zrealizowane.

3.9 Wysyłka realizowana jest przez  firmę spedycyjną. Termin dostarczenia przesyłki przez firmę spedycyjną można sprawdzić pod tym linkiem: DOSTAWA. Firma Logoman nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie transportu, nie ponosimy również odpowiedzialności za nieterminowość dostawców. Na życzenie i koszt Klienta przesyłka może zostać ubezpieczona. Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności doręczyciela, a w razie problemów o sporządzenie protokołu szkodowego z podpisem przewoźnika.

3.10 Dostawa na terenie Polski jest darmowa od kwoty 300zł przy opcji płatności przedpłata.

3.11 Na każde zamówienie jest wystawiany paragon lub po wybraniu opcji faktura Vat 23%.

3.12 Zamówienia realizowane są na terenie Polski. W przypadku zakupu i wysyłkę poza granicę Polski należy skontaktować się mailowo i ustalić wszystkie szczegóły odnośnie zamówienia.

4. Reklamacje

Produkty sprzedawane przez nasz sklep są sprawdzane przed wysyłką, dokładamy wszelkich starań, by  produkty były wysokiej jakości pozbawione wad.
W przypadku zgłoszenia reklamacji kładziemy duży nacisk na to, by proces obsługi reklamacji był prowadzony na jak najwyższym poziomie.

O powstałym problemie poinformuj nas mailowo na adres reklamacje@medialove.pl

Podczas zgłoszenia reklamacyjnego prosimy o podanie:
– adresu mailowego,
– daty zakupu,
– opisu problemu.

W ciągu 24 godzin nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, by rozwiązać jak najszybciej Państwa reklamacje.
Jeśli nie będziemy w stanie pomóc Ci zdalnie będziemy Cię prosić o odesłanie przedmiotu, w celu usunięcia wad.
Reklamacje będą rozpatrywane nie dłużej niż 14 dni.

Produkty objęte są gwarancją od 12 do 24 miesięcy w zależności od produktu.

W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi. Gwarancja dla zakupów między przedsiębiorcami wynosi 12 miesięcy od daty otrzymania towaru (do końca roku 2022).

W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami od 2023 strony wyłączają odpowiedzialność z tytułu rękojmi wobec jednoosobowej działalności zawodowych, spółek oraz innych podmiotów z zachowaniem nie wyłączenia konsumentów i JDG nie-zadowowych w danej transakcji.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

5. Zasady zwrotów.

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
Przed wysyłką towaru poinformuj nas o tym mailowo na adres  zwroty@medialove.pl

Pamiętaj,  by produkt, który zwracasz znajdował się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną zawartością, a sam produkt oraz akcesoria powinny być nieuszkodzone. Po otrzymaniu produktu i stwierdzeniu zgodności zwracamy pieniądze na wskazane przez kupującego konto bankowe zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r o prawach konsumenta.

Informujemy, że ze względów higienicznych (art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta) nie przyjmujemy zwrotów słuchawek dokanałowych/dousznych, których opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub które noszą ślady użytkowania.

Koszty przesyłki do nas pokrywa kupujący.

Adres do zwrotu:
Medialove
Rzeźnicza 2 bud. 5/25
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 781 10 15 15

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Ma to również zastosowanie w przypadku otrzymania niekompletnego lub uszkodzonego produktu.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

6. Polityka prywatności, przetwarzanie danych osobowych.

Poniższa informacja o przetwarzaniu danych osobowych ukazuje zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Klientów Medialove.pl

Medialove.pl dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania i ochrony udzielonych informacji osobowych Klientów, podczas korzystania z serwisu medialove.pl i dokonywania zakupów w ramach sklepu.

Sklep internetowy nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach cookie podczas samego korzystania ze strony.

Podstawa i cel przetwarzania

Medialove.pl zbiera za pośrednictwem domeny oraz innych form komunikacji (adres email, telefon) w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na domenie, następujące dane osobowe:

  1. Imię i nazwisko.
  2. Adres
  3. Adres poczty elektronicznej
  4. Numer telefonu
  5. NIP – jeśli zakup jest na firmę.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak jest ono konieczne w celu dokonania rejestracji i zakupu w naszym sklepie. Powyższe dane są wykorzystywane w celu prawidłowej obsługi zamówienia. Sprzedawca wykorzystuje te dane w celu udzielania informacji o stanie realizacji zamówienia, obsługi reklamacji oraz innych celów ściśle powiązanych ze złożonym przez Klienta zamówieniem.

W celu realizacji umowy sklep internetowy powierza zebrane od Państwa dane do takich podmiotów jak: firmy kurierskie, operatorzy systemów płatności, firmy obsługujące reklamacje, naprawy gwarancyjne itp. W takich sytuacjach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli obligują do tego aktualne przepisy prawa.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania, a także prawo do usunięcia (“prawo do bycia zapomnianym”) ich z naszej bazy. W takich przypadkach, jeśli nie będzie możliwe zrobienie tego przez klienta prosimy o email w tej sprawie na adres: iod@medialove.pl

Jak chronimy Twoje dane?

W celu zabezpieczenia danych pozostawianych przez naszych Klientów, używamy bezpiecznego systemu sprzedaży internetowej szyfrowanego za pomocą protokołu. Dzięki temu wszystkie przesyłane dane, jak nazwisko, czy adres nie mogą zostać przeczytane przez niepowołane osoby.

Każdy kto używa adresu email do kontaktu z nami oświadcza, że to on jest jego właścicielem. Wykorzystujemy Twój adres email do odpowiedzi na wiadomość, do przedstawienia Ci oferty, pomocy, czy rozwiązaniu Twojego problemu.

Osoba odpowiedzialna za przetwarzanie danych osobowych.

Osobą odpowiedzialną za przetwarzanie danych osobowych jest Krzysztof Nowak. Kontakt: iod@medialove.pl

7. Pliki Cookie

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Pliki cookie to niewielkie pliki tekstowe, które Logoman wykorzystuje do identyfikacji użytkowników odwiedzających stronę internetową sklepu, a tym samym usprawnienia dokonywania zakupów. W ten sposób działa na przykład funkcja „Koszyka” i jego możliwość „zapamiętywania”. Pliki cookie zapisywane są przez przeglądarkę na twardym dysku tylko na czas danej sesji, zajmują niewielką ilość miejsca i nie wpływają negatywnie na pracę komputera. Pliki cookie nie zawierają informacji dotyczących danej osoby.

Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookie. Zapisane i tymczasowe pliki cookie można niezależnie od siebie odrzucić lub zaakceptować, korzystając z ustawień bezpieczeństwa. Po dezaktywacji plików cookie niektóre elementy na stronie Medialove.pl będą niedostępne, a pewne strony internetowe mogą być wyświetlane nieprawidłowo.

Bez wyraźnej zgody Użytkownika firma Medialove.pl nie łączy danych osobowych (imię, adres itd.) z danymi zapisanymi w używanych przez siebie plikach cookie. Aby móc korzystać z funkcji koszyka, należy zaakceptować pliki cookie (tymczasowe/trwałe)!

8. Własność intelektualna

Zawartość strony internetowej WWW.MEDIALOVE.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu medialove.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy LOGOMAN Krzyztof Nowak. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu medialove.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.MEDIALOVE.PL bez zgody właściciela jest zabronione.