Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Techlife X7S – hulajnoga elektryczna

Jeszcze większa pojemność akumulatora od poprzedniej generacji!

Stworzona z myślą o szybkości i jeździe w trudnym terenie. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych! Odporna na zachlapanie, zalanie i niespodziewane intensywne opady deszczu. Wytrzyma praktycznie wszystko!

Model X7S różni się od swojego poprzednika X7 mocniejszym akumulatorem, który gwarantuje zasięg do 80 km na jednym pełnym ładowaniu.

hulajnoga elektryczna

Szerszy zakres barw na wyświetlaczu

Wyświetlacz doskonale odwzorowuje odcienie czerwone, zielone i niebieskie – kolory trudne do precyzyjnego postrzegania podczas wysokich prędkości jazdy i słonecznej pogody.

Rozpędź się do 60km/h!

Rozpędź się do 60km/h!

Dwa silniki o mocy 2x1000W (maks 2x1600W) pozwolną rozpędzić się do 60km/h. W połączeniu ze sterownikiem umożliwią Ci jazdę po nachylonej drodze do 15 stopni bez utraty prędkości.

Niezawodne bezpieczeństwo

Wyposażona w przednie i tylne amortyzatory w połączeniu z 10-calowymi pompowanymi kołami zapewniają najwyższy komfort jazdy. Możliwość sprawdzenia poziomu baterii za pomocą woltomierza nie narazi Cię na całkowitą utratę mocy w oddalonym miejscu.

Idealna do jazdy w nocnych warunkach

Za bezpieczne podróżowanie wieczorem i w nocy odpowiada mocne przednie oświetlenie LED dostosowane do toru jazdy, światło tylne oraz światło na stojanie.

Pełnia mocy od LG

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 22,3Ah, zapewnia zasięg nawet do 80km w trybie jazdy ECO, a naładowanie hulajnogi elektrycznej do pełna zajmuje zaledwie 5 godziny, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii szybkiego ładowania.

Zabezpiecz swoją hulajnogę przed kradzieżą

Techlife X7S posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe, które po przekręceniu kluczyków zablokuje całkowicie zapłon hulajnogi.

Antypoślizgowy podest

Konstrukcja ramy wykonana jest z mocnego stopu aluminium z precyzyjnie wykonanym podestem z syntetycznego silikonu w kształcie litery U, który pełni funkcję antypoślizgową i zapewnia komfort jazdy.

Techlife X7S posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe

Dodatkowe informacje

Maks obciążenie

120 kg

Waga urządzenia

35kg

Hamulec

Tarczowy

Max. prędkość

~25km/h (po odblokowaniu 60km/h)

Napięcie ładowania

58,8V/2A

Max. wzniesienie

~15°

Czas ładowania

8-12 godzin

Temperatura pracy

-10°C~40°C

Akumulator

22,4 Ah LG

Moc silnika

Nominalna: 2x1000W Szczytowa: 2x1600W

Zasięg

do 80km* Zasięg zależny od wagi użytkownika, temperatury, prędkości oraz terenu.

Rozmiar po złożeniu

328x415x1130mm

X