Zapraszamy do wzięcia udziału w facebookowym konkursie, którego regulamin znajduje się poniżej.

1. Organizatorem konkursu jest firma Logoman, NIP: 652-162-11-04, REGON: 241202731, adres: ul. Akacjowa 30, 43-512 Bestwina

2. Miejsce i sposób wzięcia udziału w konkursie: odpowiedź w komentarzu na post konkursowy z dnia 15.05.2018 r. – fanpage www.facebook.com/medialovepl

3. Konkurs trwa od 15.05.2018 do 22.05.2018. Wybór zwycięzcy do końca dnia 23.05.2018.

4. Zasady konkursu:

  • odpowiedz w poście konkursowym na pytanie: dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać słuchawki marki Mifo? nie musi to być esej, może to być krótkie zdanie, które nas urzeknie, możesz napisać jakiej muzyki słuchasz, kiedy będziesz ich używał, cokolwiek co właśnie wg Ciebie jest ok. Będziemy wybierać spośród wszystkich zgłoszonych odpowiedzi.
  • polub nasz profil na facebooku www.facebook.com/medialovepl

To już nie jest warunek, ale będzie nam miło, jeśli udostępnisz post o konkursie na czas jego trwania na swojej tablicy. Dzięki temu więcej osób dowie się o nim, a także o naszym istnieniu (pamiętaj, że jest to zabawa i pomagasz nam pokazać się światu, będziemy Ci bardzo wdzięczni, a to dopiero pierwszy facebookowy konkurs z naszej strony).

5. Należy mieć ukończone 18 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej.

6. Nagrodą w konkursie jest do wyboru jedna para z 4 rodzajów słuchawek bezprzewodowych bluetooth, które można obejrzeć na stronie www.mifosound.pl (Mifo i8, Mifo i6, Mifo F2 lub Mifo i2). Dokładny opis każdego rodzaju słuchawek na wyżej podanej stronie. Wartość słuchawek od 179zł do 269zł.

7.  Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na podanie Twojego profilu na naszym fanpage’u na facebooku, jako ewentualnego zwycięzcy w konkursie. Po ogłoszeniu wyniku konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcą w wiadomości prywatnej w celu wyboru nagrody i poprosimy o podanie adresu do jej wysyłki. Dane przekazane dla nas będą wykorzystane tylko i wyłącznie do przekazania ich jednorazowo firmie kurierskiej w celu wysyłki nagrody do wskazanego miejsca przez zwycięzcę konkursu. Nie będziemy ich przetwarzać w żaden inny sposób.