Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Inteligentny czajnik elektryczny Viomi Smart Kettle (biały) – wersja EU

1,5 L / 1800W / Bluetooth 4.0

Inteligentny czajnik elektryczny, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi HD OLED pozwala na kontrolę temperatury wody w czasie rzeczywistym. Utrzymuje temperaturę nawet do 12 godzin. Dzięki dużej mocy, podgrzewa wodę błyskawicznie. Jego duża pojemność umożliwia zagotowanie nawet 1,5 l wody.

Kolor: Biały

Inteligentne funkcje

Za pomocą smartfona lub panelu, który znajduje się na czajniku, ustaw jaką temperaturę wody, którą urządzenie ma utrzymywać, tryb oraz czas przez jaki woda ma być utrzymana w tej samej temperaturze. Istnieją 4 tryby nagrzewania wody: “milk powder (mleko w proszku)”, “baby cereal (płatki dla niemowląt)”, “tea (herbata)” oraz “coffee (kawa)”. W aplikacji możesz ustawić temperaturę nagrzewania w zakresie od 40 do 90℃.

Viomi Smart Kettle (biały) - wersja EU

Wysokiej jakości grzałka

Grzałka czajnika w kształcie pierścienia ma moc 1800W i jest w stanie równomiernie podgrzewać wodę w błyskawicznym tempie.

Za pomocą smartfona lub panelu, który znajduje się na czajniku, ustaw jaką temperaturę wody

Bezpieczne użytkowanie

Czajnik posiada ochronę przed uruchomieniem go bez wody, przed przepięciem i przeciążeniem prądu. Dodatkowo urządzenie pokryte jest obudową, która izoluje stalowe wnętrze i sprawia, że czajnik można dotknąć ręką bez obawy o poparzenie się. Na dole podstawki znajdują się 3 antypoślizgowe gumki, które zapewniają czajnikowi pewne podłoże. Wszystko to sprawia, że użytkowanie z czajnika jest w pełni bezpieczne.

Zdrowe życie

Urządzenie zostały wykonane ze stali nierdzewnej 304 dzięki czemu jest niezwykle trwałe, a gotująca się woda nie wytwarza szkodliwych substancji. Woda nie wchodzi w kontakt z żadnym elementem z tworzywa sztucznego.

Bezpieczne użytkowanie

Dodatkowe informacje

Model

V-SK152A – kolor biały

Pojemność

1,5 l

Moc

1800 W

Łączność

Bluetooth 4.0

Aplikacja

Mi Home

Waga

1,3 kg

Wymiary

21,6 x 14,5 x 23,5 cm

Zakres temperatury wody

40°C – 100°C

W zestawie

Inteligentny czajnik Viomi (wersja europejska)
Podstawa z zasilaczem
Oryginalne pudełko Viomi

X