Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Wideorejestrator z kamerą skierowaną na zewnątrz i do wewnątrz pojazdu z soczewkami SONY i kątem widzenia 170°

Wideorejestrator idealny, kiedy chcesz nagrywać to co się dzieje w czasie podróży standardowo z przodu, jak i to co dzieje się w środku pojazdu, również w nocy w zupełnej ciemności.

Jesteś kierowcą taksówki? Prowadzisz firmę z przewozem osób? Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje za Twoimi plecami i mieć dowód w razie niebezpiecznej sytuacji to ta kamera jest dla Ciebie.

Świetnie sprawdzi się dla osób, które prowadzą taksówki, busy, itp. (taxi, taxify, uber i różne firmy przewożące ludzi).

Urządzenie zamiast baterii posiada kondensator, dzięki czemu nie będzie się przegrzewać i może pracować w wysokich temperaturach bez obawy o uszkodzenie urządzenia. Kondensator służy bezpiecznemu zapisaniu ostatniego wideo w momencie odetnięcia źródła zasilania.

kamera wideorejestrator z diodami podczerwień IR

 

Obraz dla kamery wewnętrznej z diodami IR można ustawić na:

  • Wyłączony
  • Cały czas włączony
  • Auto (w zależności od warunków włączy się tryb IR)

W zależności od otoczenia, temperatury oraz jasności obraz kamery IR będzie czarno-biały lub czarno-czerwono-biały. Mimo, iż tryb IR będzie wyłączony w ciągu dnia ciemne kolory w kamerze wewnętrznej mogą się wyświetlać jako niebieskie, czy fioletowe, z racji, iż w kamera IR ciągle działa. Nie wpływa to na użyteczność dla jakiej została ta kamera zaprojektowana.

Podwójne nagrywanie

kamera jest wyposażona w dwie kamery które nagrywają w wysokiej jakości to co dzieje się przed samochodem jak i również w środku. Obie kamery mają szeroki kąt aż 170°, dzięki temu mamy podgląd na całe auto nie tylko na przednich siedzeniach.

Obraz dla kamery wewnętrznej z diodami IR

G-sensor – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, aby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Te opcje ułatwią użytkowanie podwójnego Wideorejestratora

Wbudowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięk wewnątrz auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

Wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa.

Wbudowany mikrofon oraz głośnik

Nagrywanie w pętli –  W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.

Automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem).

Aby funkcja parkingowa zadziałała (wykrycie zderzenia lub ruchu) należy zaopatrzyć się w dodatkowy wielofunkcyjny zasilacz, który będzie dostarczał prąd do urządzenia nawet po wyłączeniu zasilania w samochodzie, który można kupić w osobnej ofercie.

dzięki temu wszystkie ważne wydarzenia zostaną zapisane i zabezpieczone

Technologia WDR

Wykorzystuje analizę naświetlania obrazu. Oznacza to, że ciemne obiekty znajdujące się na obrazie zostają rozjaśniane, natomiast obiekty zbyt jasne są przyciemniane. Dzięki temu wszystkie elementy obrazu są widoczne, nawet jeżeli występuje znaczny kontrast.

kamera samochodowa, wideorejestrator, można nagrywać wnętrze pojazdu wideorejestrator dla taxi, uber, bolt

Dodatkowe informacje

Najnowszy procesor

Novatek NT966675

Sensor

IMX 307/2.0 megapixel

Ekran

2.0'' Screen

Rodzielczość

przednia kamera: 1920*1080P 30fps; wenwętrzna kamera: 1920*1080P 30fps

CMOS Sensor

Sony IMX307 + Sony IMX307

Kąt widzenia

170° + 170°

G-sensor

Tak

Detekcja ruchu

Tak

Mikrofon

Tak

Nagrywanie w pętli

H.264, TS (zapisuje każdą sekundę)

WIFI

Tak

Kompatybilność kart

8 – 128 GB klasa 10 lub wyższa

Język

Angielski

Zawartość zestawu

Podwójna kamera 1080p
Ładowarka samochodowa z kablem do kamery
Mocowanie za pomocą taśmy na szybę

X