Słuchaj ulubionej muzyki i komfortowo prowadź rozmowy w trakcie jazdy! Nie musisz wymieniać starego radia na nowe. Wystarczy transmiter przesyłający sygnał za pomocą fal radiowych.

Transmitery FM

Wyświetlanie jednego wyniku

Bardzo wygodne i proste w obsłudze urządzenie bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji

Untitled-1

Transmiter FM Baseus

5.00 out of 5

Bardzo wygodne i proste w obsłudze urządzenie bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji

69.30 

Transmiter FM to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie podłączane do gniazda zapalniczki, które bezprzewodowo „przesyła muzykę” do samochodowego systemu nagłaśniającego. Transmisja danych odbywa się za pomocą fal radiowych, wykorzystując wybraną częstotliwość. Ze względu na szybki montaż i gotowość do użycia od razu po podpięciu, bez potrzeby instalacji dodatkowych aplikacji, rozwiązanie charakteryzuje wysoka wygoda użytkowania.

Transmiter samochodowy odtwarza muzykę z telefonu (po sparowaniu z urządzeniem przez Bluetooth), nośników danych z portem USB i kart SD. Playlistą można zarządzać z poziomu smartfona albo transmitera FM Bluetooth, korzystając z przycisków wyboru utworów. Dzięki szerokiemu zakresowi napięciowemu transmitera Bluetooth można używać w niemal wszystkich modelach samochodów.

Większość urządzeń dostępnych na rynku posiada wbudowany mikrofon, więc transmiter może służyć za zestaw głośnomówiący (wymaga to wcześniejszego sparowania ze smartfonem). Aby odebrać połączenie, należy nacisnąć przycisk i od razu można wygodnie prowadzić rozmowę – głos rozmówcy rozlega się z głośników, toteż nie trzeba trzymać telefonu w ręku ani zakładać słuchawek.

Poza tym wybrane transmitery FM mogą pełnić funkcję ładowarki. Muszą tylko posiadać porty USB do podpięcia urządzeń mobilnych i inteligentne układy ładowania. Najczęściej transmitery samoczynnie wykrywają urządzenia i w razie potrzeby natychmiast rozpoczynają uzupełnianie poziomu baterii. Przeważnie umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Proces przebiega szybko i w pełni bezpiecznie.

Transmiter do samochodu z powodzeniem zastąpi radio, tradycyjny zestaw głośnomówiący i ładowarkę. Stanowi tanie, przyjemne w użytkowaniu rozwiązane, z którego instalacją poradzi sobie dosłownie każdy.

Wyświetlanie jednego wyniku

X