Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Z cyfrowych urządzeń korzystamy codziennie. Smartfony, tablety, przenośne odtwarzacze muzyki, czytniki e-booków, power banki, aparaty fotograficzne – nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Sprzęty zasilane są przez akumulatory wymagające regularnego ładowania, a przesył danych między nimi odbywa się za pomocą kabla USB.

Kable USB i ładowarki sieciowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Ładowarka sieciowa Mirror Travel firmy Baseus to produkt wysokiej klasy, który został wykonany z wysokiej jakości błyszczącego poliwęglanu, który prezentuje się niezwykle elegancko oraz bardzo stylowo.

Untitle2d-1

Ładowarka sieciowa Baseus Mirror 3X USB 3.4A LED

Ładowarka sieciowa Mirror Travel firmy Baseus to produkt wysokiej klasy, który został wykonany z wysokiej jakości błyszczącego poliwęglanu, który prezentuje się niezwykle elegancko oraz bardzo stylowo.

29.00 

Wiemy, że kable USB i ładowarki to niezbędne akcesoria, dlatego przygotowaliśmy dość szeroką ofertę produktową.

Oferujemy uniwersalne kable USB do popularnych urządzeń cyfrowych i produktów marki Apple (iPhone, iPad, iPod) oraz ładowarki sieciowe. Akcesoria łączą w sobie wysoką jakość z eleganckim, stylowym designem. Wykonano je z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, by zapewnić ich jak najdłuższe, bezawaryjne działanie.

Na propozycję składają się kable USB o długości 100-150 cm. W zależności od modelu ich natężenie wyjściowe wynosi 2A, 2.4A, 3A. Dostępne są w kolorze czerwonym, czarnym, niebieskim i czarno-szarym. Produkty umożliwiają wygodne i, co ważne, szybkie przesyłanie danych, takich jak pliki muzyczne, zdjęcia czy obrazy, między urządzeniami.

Aby zapewnić produktom trwałość i długą żywotność każdy kabel micro USB wykonano solidnie, zwracając uwagę na staranne zaizolowanie przewodów. Dodatkowo w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. przetarciem czy pęknięciem, wzmocniono je nylonowym oplotem. Oplot zastosowano także, by zapobiec uciążliwemu plątaniu się kabli.

W naszym sklepie kupisz kabel USB do telefonu czy innego urządzenia cyfrowego w wersji pojedynczej i potrójnej. Kabel USB z trzema złączami jest o tyle wygodny, że umożliwia ładowanie trzech urządzeń naraz. Proces przebiega bardzo sprawnie, pozwala zaoszczędzić czas, a dodatkowy atut stanowi fakt, że nie wymaga użycia oddzielnych akcesoriów, które podczas pracy zajmowałyby trzy gniazdka. Tego typu produkt przyda się zwłaszcza, jeśli masz dużo urządzeń cyfrowych i często z nich korzystasz.

W komplecie do kabli możesz dokupić ładowarkę sieciową wyposażoną w trzy porty USB, która pozwoli ładować trzy urządzenia jednocześnie. Za sprawą specjalnego systemu zarządzającego energią, który chroni przed spięciami, ładowarka do telefonu w pełni bezpiecznie uzupełnia poziom baterii. Kompaktowe rozmiary produktu sprawiają, że można ją zabrać dosłownie wszędzie. Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia zasilania, akcesorium działa w każdym miejscu na świecie, więc na zagraniczne wyjazdy nie trzeba zaopatrywać się w osobne ładowarki do telefonu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

X