Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Bezpieczne i wygodne ładowanie telefonu w samochodzie? Tylko z bezprzewodowymi ładowarkami indukcyjnymi! To produkty, które stworzono z myślą o szybkim i komfortowym uzupełnianiu poziomu baterii, aczkolwiek świetnie sprawdzają się też w roli uchwytu na smartfon.

Ładowarki indukcyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Uchwyt posada czujnik, dzięki któremu odkładając telefon do ładowania ramiona same się rozszerzą i zaciskają telefon.

ladowarka-idukcyjna-automatyczna

Automatyczna ładowarka indukcyjna samochodowa QI

Uchwyt posada czujnik, dzięki któremu odkładając telefon do ładowania ramiona same się rozszerzą i zaciskają telefon.

139.00 

W naszym sklepie kupisz produkty wysokiej klasy, wykonane są z materiałów solidnych i odpornych na wzmożoną eksploatację. Akcesoria charakteryzuje dopracowany design – wyglądają bardzo stylowo, więc doskonale komponują się z elegancką tapicerką. Każda ładowarka do telefonu bezprzewodowa przystosowana jest do zasilania z gniazda zapalniczki i montażu w różnych miejscach: można ją przymocować m.in. do deski rozdzielczej, kratki nawiewu lub do szyby za pomocą dołączonej do zestawu przyssawki.

Ładowarki dostępne w naszym asortymencie są kompatybilne z większością smartfonów wykorzystujących technologię indukcyjnego ładowania. Rozstaw ramion ich uchwytów dopasowuje się do rozmiaru telefonu (mamy też modele, które samoczynnie dostosowują rozstaw do wymiarów smartfona i automatycznie zaciskają na nim ramiona), co gwarantuje stabilne i pewne podtrzymywanie urządzenia nawet podczas jazdy w terenie czy po wyboistych ścieżkach. Za sprawą przegubu kulkowego/ruchomej głowicy uchwyt można ustawiać pod różnym kątem i w ten sposób dopasowywać położenie smartfona do własnych potrzeb.

Co więcej, każda ładowarka indukcyjna do samochodu wyposażona jest w dość duże powierzchniowo cewki, więc proces uzupełniania poziomu baterii przebiega szybko i wydajnie. Każde akcesorium posiada jedną cewkę, wyjąwszy produkty w wersji podwójnej, umożliwiające jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń mobilnych bez ryzyka spięć, przegrzania czy przeładowania.

Ładowarka indukcyjna to produkt podwyższający komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze. Można w niej umieścić smartfon na stałe i korzystać z telefonu bez potrzeby ujmowania go w dłoń – to zapewnia wolne ręce i pozwala całkowicie skupić się na prowadzeniu pojazdu. Bez problemu da się odbierać połączenia, odczytywać SMS czy wprowadzać żądane ustawienia na smartfonie umieszczonym w uchwycie. Co więcej, nawet jeśli trzeba po niego sięgnąć, odpada kłopot każdorazowego odpinania kabla i ponownego wkładania wtyczki do gniazda, jak ma to miejsce przy użytkowaniu tradycyjnych ładowarek. Po zakończeniu korzystania z telefonu wystarczy umieścić go ponownie w uchwycie i znów cieszyć się komfortową obsługą. Jednym słowem – ładowarka bezprzewodowa to świetne rozwiązanie, jeśli często jesteś w trasie, dużo rozmawiasz przez telefon podczas jazdy albo korzystasz z GPS na smartfonie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

X