Opis

Wideorejestrator z kamerą skierowaną na zewnątrz i do wewnątrz pojazdu z soczewkami SONY i kątem widzenia 170°

Wideorejestrator idealny, kiedy chcesz nagrywać to co się dzieje w czasie podróży standardowo z przodu, jak i to co dzieje się w środku pojazdu.

Jesteś kierowcą taksówki? Prowadzisz firmę z przewozem osób? Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje za Twoimi plecami i mieć dowód w razie niebezpiecznej sytuacji to ta kamera jest dla Ciebie.

Świetnie sprawdzi się dla osób, które prowadzą taksówki, busy, itp. (taxi, taxify, uber i różne firmy przewożące ludzi).

Z kamerą skierowaną na zewnątrz i do wewnątrz pojazdu

 

 

 

i kątem widzenia 170 stopni
 

Podwójne nagrywanie

kamera jest wyposażona w dwie kamery które nagrywają w wysokiej jakości to co dzieje się przed samochodem jak i również w środku. Obie kamery mają szeroki kąt aż 170°, dzięki temu mamy podgląd na całe auto nie tylko na przednich siedzeniach.

kamera wyposażona w 2 kamery o szerokości 170 stopni
G-sensor – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, aby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.
Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.dzięki temu wszystkie ważne wydarzenia zostaną zapisane i zabezpieczone
Wbudowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięk wewnątrz auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.
Wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa.
Wbudowany mikrofon oraz głośnik
Nagrywanie w pętli –  W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.Automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się automatycznie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem).Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, oraz gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.Te opcje ułatwią użytkowanie podwójnego Wideorejestratora

Technologia WDR

Wykorzystuje analizę naświetlania obrazu. Oznacza to, że ciemne obiekty znajdujące się na obrazie zostają rozjaśniane, natomiast obiekty zbyt jasne są przyciemniane. Dzięki temu wszystkie elementy obrazu są widoczne, nawet jeżeli występuje znaczny kontrast.

Wykorzystuje analizę naświetlania obrazu
Nie wielkie urządzenie z możliwością nagrywania wewnątrz pojazdu i zewnątrz

Dodatkowe informacje

Procesor

Novatek 96663 V2

Ekran

2.0\'\' Screen 4:3

Rodzielczość

przednia kamera: 1920*1080P 30fps; wenwętrzna kamera: 1920*1080P 30fps,

CMOS Sensor

Sony IMX323 + Sony IMX323

Kąt widzenia

170° + 170°

G-sensor

Tak

Detekcja ruchu

Tak

GPS

Tak

Mikrofon

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Format

H.264

WIFI

Tak

Kompatybilność kart

8 – 128 GB klasa 10 lub wyższa

Język

Anglielski

Zawartość zestawu

Podwójna kamera 1080p
Ładowarka samochodowa z kablem do kamery
Mocowanie za pomocą taśmy na szybę
Instrukcja obsługi w języku polskim

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wideorejestrator podwójny Dual Sony Lens dla Taxi Uber”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X