Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Przenośna stacja zasilania EcoFlow River Mini

Niezawodne źródło zasilania zawsze pod ręką? Teraz to możliwe! Stacja EcoFlow River Mini jest na tyle niewielka, że możesz mieć ją zawsze przy sobie. Zapewnia kilka portów takich jak AC, DC i USB-A. Dzięki funkcji X-Boost może zasilać sprzęty do 600 W, a technologia X-Stream pozwala naładować ją do 100% w zaledwie około 1,5 godziny. Stacja pracuje też zaskakująco cicho.

Przenośna stacja zasilania 210

Zasilaj nawet 5 sprzętów jednocześnie

Stacja River Mini umożliwia zasilanie nawet 5 urządzeń jednocześnie. Została wyposażona w porty AC, DC i 3 USB-A. To oznacza, że możesz na przykład jednocześnie naładować swój telefon, zasilać laptopa i dostarczać energii lodówce oraz przenośnej lampce – możliwości są niemal nieograniczone!

Niezawodna

Stacja River Mini została wykonana z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Prezentuje się przy tym naprawdę dobrze – jej minimalistyczny, nowoczesny design spodoba się niejednemu użytkownikowi. Urządzenie wykorzystuje też zaawansowany system BMS, który pozwala utrzymywać napięcie, natężenie i temperaturę na odpowiednim poziomie, zapewniając tym samym bezpieczeństwo użytkowania.

Została wyposażona w porty AC, DC i 3 USB-A.

Dostarczy energii wielu urządzeniom

EcoFlow River Mini może zasilać nawet 90% popularnych urządzeń. Jej moc znamionowa sięga 300 W, co w połączeniu z technologią X-Boost sprawia, że idealnie nadaje się do dostarczania energii sprzętom o mocy do 600 W. Z powodzeniem wykorzystasz ją zatem do zasilania smartfonów, laptopów, telewizorów, odkurzaczy, lodówek, oświetlenia i nie tylko!

Możesz mieć ją zawsze przy sobie

Mimo ogromnych możliwości stacja zasilania EcoFlow River Mini jest naprawdę lekka i kompaktowa. Waży około 2,85 kg, a jej wymiary to 24,8 x 13,9 x 13,2 cm. Bez problemu zmieścisz ją w torbie lub plecaku i zabierzesz ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebna! Możesz też wygodnie przenosić ją jedną ręką – tak niewiele potrzeba, aby zapewnić sobie niezawodne źródło zasilania niemal w każdym miejscu.

Jej moc znamionowa sięga 300 W

 

Szybkie ładowanie

Już nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoja stacja będzie znów gotowa do pracy. Dzięki technologii X-Stream River Mini obsługuje moc wejściową AC do 300 W, co umożliwia naładowanie jej od 0% do 100% już w około 1,5 godziny. Możesz też ładować ją z mocą 100 W za pomocą paneli fotowoltaicznych lub ładowarki samochodowej – trwa to odpowiednio około 3-6 godzin lub 3,5 godziny.

Cicha praca

Nie musisz się obawiać irytującego szumu. Mimo swoich możliwości stacja pracuje zaskakująco cicho. Gdy River Mini zasila urządzenia lub się ładuje, jej poziom głośności wynosi zaledwie około 38-44 dB w zasięgu 1 m. Możesz więc bez przeszkód używać jej nie tylko w domu, ale też na przykład w kawiarni lub w bibliotece – nie będzie nikomu przeszkadzać!

Stacja River Mini została wykonana z doskonałej jakości materiałów

 

 

Dodatkowe informacje

Producent

EcoFlow

Model

River Mini

Waga

Ok. 2,85 kg

Wymiary

24,8 x 13,9 x 13,2 cm

Pojemność

210 Wh

Wejście DC

11-39 V 100 W, 8 A maks.

Wejście AC

220-240 V ~50/60 Hz, 1.4 A maks.

Wyjście AC

Czysta fala sinusoidalna, łącznie 300 W (przepływ 600 W), 220-240 V~ (60 Hz)

Wyjście USB-A

5 V 2,4 A

Wyjście DC

12,6 V 10 A

Rodzaj ogniwa

NCM

Żywotność

80%+ pojemności po 500 cyklach

Temperatura rozładowania

-20°C – 45°C

Temperatura ładowania

0°C – 45°C

Optymalna temperatura pracy

20°C – 30°C

Temperatura przechowywania

-20°C – 45°C

Okres przechowywania

Ok. 1 rok (po pełnym naładowaniu)

W zestawie

Stacja zasilania EcoFlow River Mini
Kabel ładowania AC
Przewodnik Szybki Start
Karta gwarancyjna

X