Opis

Gimbal FeiyuTech G6

to odporny na zachlapania gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi. Dzięki zaawansowanej trzyosiowej stabilizacji umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Gimbal jest następcą znanego i cenionego na rynku stabilizatora Feiyu-Tech G5.

Ramiona gimbala zaprojektowane zostały tak, aby nie zasłaniały ekranu kamery dając użytkownikowi komfort podglądu rejestrowanego materiału. Szeroki zakres rotacji osi (360° dla osi Pan i Tilt oraz 320° dla osi Roll) umożliwia swobodę nagrywania nawet w trakcje dynamicznego ruchu operatora.

To odporny na zachlapania gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi

 

 

 

 

 

Idealny dla większości użytkowników
 
Uchwyt montażowy G6 zaprojektowany został z myślą o współpracy z kamerami sportowymi GoPro Hero 6 / Hero 5 / Hero 4 / Hero 3+ / Hero 3 / Yi 4K / AEE oraz innymi kamerami o podobnych wymiarach. Po założeniu specjalnie zaprojektowanego adaptera (dostępnego w osobnej sprzedaży), urządzenie współpracuje również z kamerami Sony RX0.Gimbal oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny joystick. Na szczególną uwagę zasługuje tryb auto panoramy, który pozwala na zaprogramowanie złożonej sekwencji ruchu gimbala.Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisków funkcyjnych umieszczonych na uchwycie gimbala. Umieszczony nad joystickiem ekran OLED informuje o aktualnym trybie pracy, poziomie naładowania akumulatora, trybie pracy kamery i podłączeniu Bluetooth / WiFi.Dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS producent przygotował specjalną aplikację Feiyu ON umożliwiającą konfigurowanie i zdalne sterowanie pracą urządzenia. Aplikacja pozwala dostosować parametry pracy gimbala do posiadanego urządzenia rejestrującego, poprzez ustawienie odpowiednich mocy silników oraz prędkości ich reakcji.

GoPro Hero 6 / Hero 5 / Hero 4 / Hero 3+ / Hero 3 / Yi 4K / AEE oraz innymi kamerami o podobnych wymiarach.
Dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS producent przygotował specjalną aplikację Feiyu ON
Feiyu-Tech G6 posiada wbudowany moduł Bluetooth oraz WiFi. Pozwala ona na jednoczesne podłączenie smartfona i kamery sportowej z gimbalem. Umożliwia to połączenie się z aplikacją oraz kamerą  w celu np. zmiany trybu pracy czy wyzwolenie nagrywania – zdjęcia za pomocą przycisków funkcyjnych na gimbaluStabilizator zasilany jest pojedynczym akumulatorem ICR 26650 o pojemności 5000 mAh, który dostarczać może zasilanie także do kamery po podłączeniu jejdo gimbala za pomocą załączonego kabla.Wygodny, ergonomiczny uchwyt pozwala na sterowanie urządzeniem jedną ręką. Dwa mocowania statywowe 1/4 cala (żeńskie) zamontowanie gimbala na statywie/ monopodzie lub przymocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak lampa czy mikrofon.Funkcjonalność gimbala można rozszerzyć dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak: ramię teleskopowe, statyw czy uchwyt do telefon.

akumulator ICR 26650 o pojemności 5000 mAh
Funkcjonalność gimbala można rozszerzyć dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak: ramię teleskopowe, statyw czy uchwyt do telefon.

Dodatkowe informacje

Model

G6

Waga

336 g (bez akumulatora i kamery)

Obsługa

sterowanie 3 przyciskami, joystickiem i

Ekran

informacyjny

Tryby pracy

3 tryby pracy i dodatkowe funkcje

Zasilanie

akumulator ICR26650 o pojemności 5000 mAh

Zawartość zestawu

gimbal G6
akumulator ICR 26650
kabel USB – micro USB
kabel połączeniowy do kamery micro USB – USB-C
usztywniana walizka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Stabilizator gimbal Feiyu Tech G6”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X