Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Nagrywaj filmy bez drgań, z płynnymi przejściami i ciesz się ich wysoką jakością. Rób zdjęcia o doskonałej ostrości i wyraźnych konturach, na których widoczny będzie każdy detal. Jak? Zaopatrz się w praktyczny gimbal do telefonu lub kamery!

Gimbale

Wyświetlanie jednego wyniku

DJI Osmo Mobile 2 zaprojektowano tak, by jak najlepiej radził sobie podczas użytkowania w podróży

pol_pl_Gimbal-Reczny-DJI-Osmo-Mobile-2-129113_1

Stabilizator gimbal DJI Osmo Mobile 2

DJI Osmo Mobile 2 zaprojektowano tak, by jak najlepiej radził sobie podczas użytkowania w podróży

539.00 

Ręczny stabilizator przyda się w codziennym życiu, w pracy i w podróży – z jego pomocą przygotujesz materiały do publikacji w internecie, będziesz mógł wygodniej prowadzić transmisję na żywo, uchwycisz wyjątkowe chwile towarzyszące rodzinnym spotkaniom, utrwalisz niezapomniane przeżycia z wyjazdu. Akcesorium przyda się, jeśli vlogujesz, jesteś aktywny w mediach społecznościowych, lubisz kręcić filmiki z wycieczek lub nagrywać w czasie uprawiania sportu. Gimbal podniesie standard tworzonych nagrań do poziomu niemalże produkcji filmowych. Dzięki niemu stworzysz wideo, którym będziesz mógł się pochwalić i które inni z ciekawością obejrzą.

U nas zaopatrzysz się w gimbal do smartfona, kamery sportowej i aparatu. Aktualnie w ofercie posiadamy produkty marki Feyiu oraz modele: DJI Osmo Mobile, Osmo Pocket i Zhiyun Smooth 4. Większość produktów to trzyosiowe urządzenia działające w płaszczyznach „pan”, „tilt” i „roll”, umożliwiające dobór optymalnego położenia urządzenia nagrywającego oraz jego kierunku poruszania się. Posiadają czujniki i bezszczotkowe silniki utrzymujące sprzęt w jednej pozycji, co gwarantuje stabilizację obrazu, niezależnie od warunków czy intensywności drgań wywołanych ruchem dłoni bądź aktywnością fizyczną. Gimbale są lekkie, nie obciążają ręki, dobrze się je trzyma i łatwo nimi operuje. Część z nich posiada akumulator do ładowania smartfona, który pozwala zapewnić nieprzerwaną kilku-, kilkunastogodzinną pracę umieszczonego w nim urządzenia.

Jeśli chodzi o możliwości, to akcesoria zaopatrzono m.in. w takie funkcje jak automatyczne śledzenie zaznaczonego obiektu lub twarzy, rejestracja płynności ruchu poruszających się obiektów, robienie dynamicznych ujęć, tryb poklatkowy, zoom oraz suwak do zbliżeń na detale. Poza tym wybrane modele wykonują panoramy w wysokiej rozdzielczości, umożliwiają zmianę orientacji z poziomej na pionową i odwrotnie, pozwalają przełączać się między przednią i tylną kamerą telefonu.

W zależności od rodzaju produkty wyposażone są w specjalne aplikacje do konfiguracji i zdalnego sterowania urządzeniem, funkcjonalne przyciski dla przyjemniejszej obsługi, przycisk wyzwalający migawkę lub panel sterowania do dostosowania parametrów względem potrzeb bez konieczności dotykania wyświetlacza smartfona.

Co więcej, niektóre gimbale można mocować na statywie bądź monopadzie, a jeszcze inne są wodoodporne, samoczynnie dopasowują rozstaw uchwytu do wymiarów smartfona, umożliwiają ładowanie powerbanka lub podłączenie akcesoriów zewnętrznych za pomocą bluetooth. Wybór jest całkiem spory, więc to który gimbal wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich oczekiwań!

Wyświetlanie jednego wyniku

X