Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

TV BOX MECOOL KM1 + Klawiatura

4GB Ram / 64GB Rom / Android 9 / AMLOGIC S905X3

TV Box MECOOL KM1 jest jednym z najlepszych w swoim segmencie cenowym, który posiada działającą certyfikację Google. Wyposażony jest w procesor SoC AMlogic S905X3, który jest czterordzeniowym procesorem o częstotliwości 12 nm, który osiąga prędkość do 1.9 GHz i integruje procesor graficzny Mali-G31 MP2. Ten układ ma 4 rdzenie procesora ARM Cortex-A55, a także NPU dla iA. VPU to Amlogic Video Engine 10 z obsługą m.in. Dolby Vision HDR, HDR10 +, HDR10, HLG i PRIME HDR.

Oparty jest na najnowszym systemie operacyjnym Android 9.0, z dużą prędkością i płynną wydajnością, który ma na celu przekształcenie zwykłego telewizora w inteligentny.

Na poziomie łączności bezprzewodowej zintegrowano ją w dwuzakresowej karcie Wifi aC z anteną wewnętrzną i Bluetooth 4.2.

AMLOGIC S905X3

PODŚWIETLANA KLAWIATURA QWERTY Z TOUCHPAD’EM

Konstrukcja tej klawiatury zapewnia komfort pracy podczas przeglądania stron internetowych czy redagowania wiadomości e-mail. Urządzenie posiada wbudowany touchpad pozwalający na wykorzystanie go tak samo jak w laptopie.

Jest to całkowicie uniwersalna klawiatura, którą możemy użytkować z komputerami pc, laptopami czy tabletami, konsolami, smart tv.

Jest to całkowicie uniwersalna klawiatura, którą możemy użytkować z komputerami pc, laptopami czy tabletami, konsolami, smart tv.

Funkcjonalnosć

  • Wskaźnik LED: Inteligentne światło
  • DRM: Wsparcie dla Microsoft PlayStation L1
  • HDCP: Wsparcie HDCP2.2
  • HDR: Obsługuje HDR10, Przetwarzanie HDR10, HLG i Technicolor HDR
  • OTA: Obsługa aktualizacji OTA
  • Google Cast pozwala korzystać z tej rozrywki za pomocą różnych urządzeń, takich jak tabletki, smartfony lub laptopy. Wystarczy dotknąć
  • Możliwości polecenie głosowe oznacza, że można wprowadzać polecenia głosowe zamiast nabijania w dół instrukcji. Wystarczy przytrzymać Naciśnij klawisz sterujący głos do aktywacji funkcji poleceń głosowych
  • Oraz asystent Google – wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu na pilocie i wypowiedzieć komendę

Nieograniczone możliwośći

Nieograniczone możliwośći

Dzięki Mecool KM1 zyskujesz nie tylko wygodny i szybki dostęp do Internetu (również przez Wi-Fi), ale przede wszystkim możliwość korzystania z całej biblioteki multimediów. Możesz oglądać filmy, grać w gry, przeglądać zdjęcia, a wszystko to w doskonałej jakości dźwięku i obrazu, dzięki cyfrowemu wyjściu audio i obsłudze 4K.

Wygoda

Korzystanie z aplikacji Google Play na ekranie telewizora to komfortowe rozwiązanie ze względu na wysoką jakość prędkość transferu danych. Android Smart TV mecool KM1 to świetna propozycja także dla seniorów, którym ze względu na słaby wzrok trudno jest korzystać z komputera. Wysoka rozdzielczość obrazu pozwala doskonale dojrzeć każdy szczegół.

 

Wygoda

 

Dodatkowe informacje

Model

MECOOL KM1

Procesor

Amlogic S905X3 Czterordzeniowy

Karta graficzna

Mali-G31

System

Android 9

Pamięć RAM

4GB DDR4

Pamięć wewnętrzna

64GB

Obsługa kart pamięci

32GB

Format dekodera

H.263, H.264, H.265, HD MPEG4

Format audio

AAC, AAC, FLAC, AVE, MP3, OGG, RM, WMA, WMV

Format wideo

VP9 profilu 2 do 4Kx2K @ 60fps H.265 HEVC MP-10@L5.1 do 4Kx2K @ 60fps AVS2-P2 Profil do 4Kx2K @ 60fps H.264 AVC HP@L5.1 do 4Kx2K @ 30fps

Format zdjęć

JPG, JPEG, BMP, GIF, PNG, JFIF … itd Format zdjęcia

Obsługa dźwięku przestrzennego 5.1

tak

5G WiFi

tak

WIFI

802,11 b / g / n / ac

Bluetooth

Bluetooth 4.2

Wersja HDMI

2.1

Inne funkcje

Chromecast, Asystent Google, Inni

Zawartość zestawu

TV Box,
Pilot,
Zasilacz,
Kabel HDMI

X