Opis

Mysz wertykalna Delux M618 Plus RGB

Dzięki unikalnemu kształtowi zapewnia ona wygodny chwyt, który odciąża mięśnie oraz stawy w okolicach nadgarstka, przedramienia oraz barku gwarantując wygodę użytkowania oraz ergonomiczną pozycję.

Delux M618 rozwiązuje również problem ułożenia palców. W tradycyjnej myszce te muszą być nieustannie uniesione tak, aby uniknąć przypadkowego kliknięcia. Efektem tego jest ciągłe napięcie mięśni odpowiedzialnych za unoszenie palców. Dodatkowo po każdym kliknięciu mięśnie te muszą działać przeciwnie do siły grawitacji. Przy intensywnym korzystaniu z myszki, często powoduje to bóle śródręcza i przedramienia. Mysz pionowa eliminuje ten problem.

Mysz posiada dwie wbudowane diody z różnymi kolorami

Zestaw:

  • Mysz pionowa
  • Podstawka pod nadgarstek
  • Oryginalne pudełko Delux
  • Paragon lub Fakura Vat
Mysz Delux M618 Plus określana jest również jako mysz pionowa. Odciąża mięśnie oraz stawy w okolicach nadgarstka, przedramienia oraz barku gwarantując wygodę użytkowania oraz ergonomiczną pozycję.Delux M618 wyposażona jest w 6 przycisków oraz przycisk do zmiany rozdzielczości 800-1200-1600-2400-4000 DPI.

Dodatkowe informacje

Liczba przycisków myszy

6

Rozdzielczość CPI/DPI

800/1200/1600/2400/4000

Technologia sensora

Optyczny

Długość kabla

164 cm

Podświetlenie

2 diody o rożnych kolorach

Interfejs

Kabel USB

Materiał

ABS, Matowa powierzchnia

Kompatybilny

Windows / Linux / Apple

Wymiary

149 x 99 x 95 mm

1 opinia dla Mysz Delux M618 Plus RGB przewodowa

  1. 5.00 out of 5

    Marcin

    Mysz zakupiłem około 2 miesiące temu, więc mogę się już wypowiedzieć. Na pewno trzeba się przyzwyczaić, bo jesteśmy przyzwyczajeni do innego rodzaju myszy, więc na początku pracuje się dziwnie. Problem z bólem nadgarstka zniknął i to jest dla mnie najważniejsze. Po około tygodniu, dwóch już pracuje mi się normalnie. Nie wyobrażam sobie już powodu do starej myszy. Produkt godny polecenia i cieszę się, że ktoś wpadł na pomysł, by coś takiego wyprodukować.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X