Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Profesjonalny pistolet do masażu mięśni i powięzi

Jego celem jest głęboki masaż określonych punktów w ciele, aby zapewnić ulgę mięśniom, zniwelować uczucie dyskomfortu, a także przyspieszyć regenerację i zmniejszyć stan zapalny.

Pistolet do masażu idealnie sprawdzi się w terapii mięśniowo-powięziowej, która niezwykle korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu: likwiduje napięcia, poprawia krążenie, wzmacnia proces oczyszczania z toksyn, poprawia ogólne zdrowie tkanek miękkich i pomaga przywrócić prawidłową postawę ciała.

Wysokiej jakości pistolet do masażu został stworzony dla sportowców, pacjentów rehabilitacyjnych, pracowników fizycznych oraz amatorów fitness i profesjonalistów.

Wysokiej jakości pistolet do masażu został stworzony dla sportowców, pacjentów rehabilitacyjnych, pracowników fizycznych oraz amatorów fitness i profesjonalistów.

Problemy z kręgosłupem to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Praca siedzącą, godziny spędzane przed komputerem lub telefonem, a nawet zbyt intensywne treningi robią swoje. Na szczęście nie musisz wydawać pieniędzy na masażystę lub czekać w kolejce do fizjoterapeuty. Wystarczy, że zainwestujesz w specjalny masażer – pistolet wibracyjny.

Opis głowic oraz przykład zastosowania

 1. Głowica kulkowa
 2. Głowica w kształcie litery U
 3. Głowica cylindryczna
 4. Głowica płaska
 5. Głowica poduszkowa
 6. Głowica garnkowa

Zastosowanie  głowic

 1. Całe ciało i duża grupa mięśni
 2. masaż szyi, kręgosłupa i ścięgna Achillesa
 3. najbardziej precyzyjna ze wszystkich końcówek, przeznaczona do masażu punktowego (zgrubień na tkance mięśniowej powodujących ból, często promieniujący do innych obszarów ciała).
 4. służy do masażu rozcierającego – przesuwając po skórze poprawia ukrwienie tkanek oraz przynosi ulgę zmęczonym mięśniom.
 5. Stawy i tkanki mięśniowe
 6. do rozluźnienia mięśni
Zastosowanie głowic

W czym pomoże masażer-pistolet wibracyjny?

 • poprawia krążenie,
 • rozluźnia napięte mięśnie,
 • poprawia szybkość regeneracji mięśni,
 • łagodzi dyskomfort po długim i intensywnym treningu – zapobiega kontuzjom ścięgien i stawów,
 • wzmacnia proces oczyszczania z toksyn,
 • poprawia ogólne zdrowie tkanek miękkich,

Jak działa masażer? Poprzez uciskanie konkretnych punktów ciała zapewnia ulgę mięśniom, niweluje uczucie dyskomfortu, a także przyspiesza regenerację i zmniejsza stan zapalny. Idealnie sprawdzi się w terapii mięśniowo-powięziowej, która niezwykle korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Dotykowy panel LCD

Pozwala na zmianę pracy masażera. Przycisk “+” służy do zwiększenia intensywności wibracji, przycisk “-” służy do zmniejszenia intensywności wibracji. Wyświetlacz pokazuje wartość intensywności wibracji oraz stan akumulatora po prawej stronie

Funkcjonalność – Urządzenie rozluźnia napięte mięśnie, przyspiesza krążenie krwi, poprawia szybkość regeneracji mięśni i co najważniejsze łagodzi dyskomfort po długim i intensywnym treningu, co zapobiega kontuzjom ścięgien i stawów. Ze względu na różnorodność wymiennych głowic masujących, ten produkt może być stosowany do dowolnej części ciała.

Wbudowany mocny akumulator

Masażer jest wyposażony w mocny akumulator litowo-jonowy 2500 mAh DC 24V, który może wytrzymać od 3 do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jest to niezwykle przydatne dla profesjonalistów używających tego produktu u sportowców lub pacjentów rehabilitacyjnych.

Wbudowany mocny akumulator

Dodatkowe informacje

Poziomy pracy

1 – 30

Materiał

ABS

Pojemność akumulatora

2500 mAh

Bateria litowo-jonowa

24 V

Maksymalna efektywna moc silnika

100 W

Minimalna efektywna moc silnika

20 W

Czas działania

3 – 6 h

Czas ładowania

3 – 5 h

Częstotliwość

50/60 Hz

Napięcie

110-240 V

Poziom hałasu

35 db

Waga

1,2 kg

Kolor

Czarny

Wymiary

172 x 246 x 63 mm

Zestaw zawiera:

Pistolet masujący
6 wymiennych głowic
Ładowarka
3 zapasowe pierścienie gumowe do głowic
Etui (walizka)
Instrukcja w j.polskim

X