Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

AnyCast M2 Plus

Adapter działający z systemem przesyłu danych Miracast, który umożliwia strumieniowanie multimediów z urządzenia mobilnego na ekran telewizora. Wszystko z zachowaniem rozdzielczości do Full HD oraz dźwięku 5.1.

Zrób pokaz zdjęć na telewizorze / projektorze

Dzięki najnowszej technologi wygodnie pokażesz zdjęciafilmy z np. wakacji, ślubu swojej rodzinie lub znajomym. Wyświetlany obraz jest wysokiej jakości. Takie urządzenie z pewnością zapewni Ci relaksrozrywkę i radość na bardzo długi czas.

Zrób pokaz zdjęć na telewizorze / projektorze

Prosta projekcja

AnyCast jest urządzeniem streamującym dzięki któremu możesz zamienić swój telewizor w bezprzewodowy wyświetlacz – wszystko to dzięki wykorzystaniu technologii Miracast/Airplay.

Urządzenie umożliwia oglądanie HBO GO, YouTube, NETFLIXA i innych na ekranie telewizora czy przy użyciu projektora.

Kompatybilność z większością urządzeń z systemem: ANDROID 4.2 lub wyższy, iOS, Windows 8 / 8.1 / 10

Natomiast technologia DLNA umożliwia bezprzewodowo wyświetlanie plików multimedialnych ze smartfona/tabletu na ekranie telewizora oraz tzw. mirroring, czyli wyświetlanie zawartości ekranu smartfona lub tabletu na dowolnym odbiorniku TV wyposażonym w złącze HDMI. Bez straty jakości, nawet w Full HD. Dzięki zewnętrznej antenie sygnał będzie stabilny i wolny od zakłóceń. Przy tej opcji nie ma możliwości korzystania z Internetu.

 

Jak to działa ?

  1. Podłączasz urządzenie pod port HDMI w telewizorze lub projektorze.
  2. Kabel USB z urządzenia wpinamy do źródła zasilania min.1A (do ładowarki sieciowej – brak w zestawie lub do USB projektora / TV)
  3. Teraz podłącz smartfon, tablet lub laptop z urządzeniem za pomocą aplikacji systemowych, jeżeli takie posiadamy lub też dodatkowo ściągnięte (zalecamy aplikację “Miracast – wifi display)
  4. Uzyskujesz dokładną kopie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizorze.
Miracast

UWAGA:

Urządzenie współpracuje z każdym systemem Android 4.2 lub wyższym obsługującym technologie MIRACAST. Wówczas po prawidłowym podłączeniu oraz skonfigurowaniu urządzenia Anycast M2 PLUS z urządzeniem mobilnym można uzyskać dokładną kopie ekranu na telewizorze (mirroring).

Jeżeli twój Android nie obsługuje technologi MIRACAST, należy pobrać i zainstalować z Sklepu PLAY aplikację Miracast – wifi display lub inną aplikację, która działa na podobnej zasadzie. Za pomocą tej aplikacji będzie można wyświetlić zdjęcia i filmy z urządzenia mobilnego na ekranie telewizora.

W urządzeniu można przywrócić ustawienia domyślne przytrzymując przycisk trybu przez ok. 5 sek.

Z racji wielu modeli telefonów nie jesteśmy w stanie zagwarantować działania na każdym modelu.

Przykład:

Np. Samsung Galaxy S8 wyświetla Netflix po podłączeniu z Miracast., ale np. Huwawei P20 Pro łączy się bez problemu z Miracast, ale nie wyświetla obrazu z Netflixa Netflixa. Dlatego zawsze jest możliwość zwrotu do 14 dni bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje

Procesor

Cortex A9 1.2Ghz

System operacyjny

Linux 3.0.8

Pamięć RAM

128MB

HDMI

1x HDMI

Rozdzielczość

do Full HD (zależna od ustawionej na Twoim urządzeniu )

Funkcje

AirPlay, MiraCast, DLNA

Zasilanie

1x Micro USB 5V DC/500mA (zalecane 1A)

Zasięg

do 10m

Kompatybilność

Android od 4.2 iOS od 7.0 Mac OS od 10.9 Windows Phone od 8.1

Obsługiwane formaty Wideo

MPEG4, MPEG2, WMV, MOV, MKV, RMVB, itp.

Audio

MP3, WAV, AAC, 3GP, itp.

Zdjęcia

JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, itp.

Zawarość zestawu

Urządzenie AnyCast M2 Plus
Kabel 3 w 1 (USB / micro USB / nadajnik WIFI)
Oryginalne opakowanie

X