Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

ANTYRADAR Yanosik XS + 90 DNI ABONAMENTU

MAŁY ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Yanosik XS to najnowsza odsłona najskuteczniejszego komunikatora drogowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu podłączeniu stanowi idealny gadżet do każdego samochodu. Yanosik XS poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o: fotoradarach, wypadkach czy kontrolach prędkości. Poznaj wszystkie zalety naszego najnowszego urządzenia.

 

1 miesiąc abonamentu - nowość

 

 

Podłącz raz i jedź!

Yanosik XS uruchomi się automatycznie wraz z silnikiem pojazdu. Dzięki temu nie zapomnisz o jego włączeniu i nie stracisz czasu na jego uruchomienie, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku krótkich przejazdów. Wystarczy zostawić urządzenie podłączone do gniazda zapalniczki, a będziesz zawsze na bieżąco z tym co dzieje się przed Tobą na drodze.

 

 

Yanosik XS uruchomi się automatycznie wraz z silnikiem

 

 

Kosztuje mniej niż jeden mandat

Yanosik XS to niewielki komunikator, w którym drzemią duże możliwości. A to wszystko w niskiej cenie. Jest to rozwiązanie na każdą kieszeń… nawet tą XS. To urządzenie nie obciąży Twojego portfela, a wręcz przeciwnie – pomoże zaoszczędzić. Dzięki aktualnym informacjom o sytuacji na drodze będziesz jeździć bezpieczniej, zmniejszając ryzyko otrzymania mandatu.

 

 

Kosztuje mniej niż jeden mandat

Jedź z duchem czasu!

„Mobilki, jak dróżka…?” już nie musisz zadawać tego pytania, by wiedzieć jak wygląda sytuacja na Twojej trasie. Yanosik XS to nowoczesny następca CB-radia, który pozbawiony jest jego wad. Otrzymasz tylko istotne komunikaty dotyczące drogi przed Tobą – bez szumów, wulgaryzmów i zbędnych informacji. Co ważne, nie musisz montować urządzenia, ani anteny. Yanosik XS podłączasz jedynie do gniazda zapalniczki. Obawiasz się, że z systemu korzysta mniej osób niż z CB-radia? Niepotrzebnie – z Yanosikiem każdego miesiąca jeździ ponad 1,5 mln kierowców, a co 2 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie.

 

 

Yanosik XS to nowoczesny następca CB-radia

 

 

Halo, Halo!

Możesz gadać bez końca, prowadzisz rozmowy podczas jazdy a zestaw głośnomówiący to Twój przyjaciel? Yanosik XS nie przeszkodzi Tobie w rozmowie. Osobne urządzenie do ostrzegania + telefon do rozmów to idealne połączenie dla rozgadanych. W przeciwieństwie do aplikacji mobilnej Yanosik XS nie zakłóca rozmów telefonicznych i nie odcina internetu w telefonie podczas rozmów.

 

 

Możesz gadać bez końca, prowadzisz rozmowy podczas jazdy

Co czeka za zakrętem

Trasy bywają pełne niespodzianek, ale Yanosik XS uchroni Cię przed tymi niemiłymi. Urządzenie ostrzeże Cię o aktualnej sytuacji na drodze, w tym o: fotoradarach, kontrolach prędkości, nieoznakowanych patrolach, wypadkach, robotach drogowych czy zagrożeniach. Co więcej, możesz zabrać urządzenie również w zagraniczne podróże, otrzymasz wówczas informacje o fotoradarach stacjonarnych (w trybie offline) w niemal całej Europie.

 

 

Trasy bywają pełne niespodzianek, ale Yanosik XS uchroni Cię przed tymi niemiłymi.

 

Połącz urządzenie z darmową aplikacją.

Pobierz bezpłatną aplikację Y24 i zyskaj dodatkowe możliwości. W Y24 sprawdzisz lokalizację Twojego auta na mapie, a także przejrzysz historię Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji z łatwością przedłużysz też abonament dla Twojego Yanosik XS.

 

aplikację Y24

Dodatkowe informacje

Model

XS

Wymiary

55mm x 65mm x 16mm

GPS

Tak

GPRS

Tak

Długość kabla zasilającego

1m

W skład zestawu wchodzą:

Urządzenie Yanosik XS – legalny antyradar
ABONAMENT 3 miesiące, poźniej 139 zł na rok
Unikatowy numer seryjny urządzenia
Kabel microUSB – USB do ładowania urządzenia w trakcie jazdy
Naklejka z napisem Yanosik
Oryginalne opakowanie Yanosik
Instrukcja obsługi po Polsku