Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Yanosik GTR

to następca modelu Yanosik GT – komunikatora drogowego, pozwalającego na otrzymywanie oraz wysyłanie informacji o rozmaitych zdarzeniach drogowych, takich jak nieoznakowane patrole policji, fotoradary czy też wypadki drogowe. W najnowszej wersji dodano takie udogodnienia, jak m.in.:

  • informacje o ograniczeniach prędkości,
  • wskaźnik stylu jazdy (ecodriving),
  • asystent parkingowy (informacja o wjeździe do strefy płatnego parkowania wraz z cennikiem
  • możliwość opłacenia parkingu w ponad 50 miastach na terenie Polski),
  • podsumowanie trasy (ilość przejechanych km, czas, średnia prędkość a także ilości zdarzeń z Yanosika),
  • lokalizator informujący o bieżącym położeniu użytkownika (miasto i ulica lub nr drogi).

pozwalającego na otrzymywanie oraz wysyłanie informacji o rozmaitych zdarzeniach drogowych

Aktualności z drogi

Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Nowe zgłoszenie pojawia się w systemie średnio co 3 sekundy. Z urządzeniem Yanosik GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji w wyznaczonej przez Ciebie trasie: kontroli, pracach drogowych, wypadkach. Gdy zbliżysz się do kontroli prędkości za pomocą fotoradaru, system poinformuje Cię o obowiązującym na danym odcinku ograniczeniu. Po zakończonej jeździe otrzymasz jej podsumowanie – liczbę przejechanych kilometrów, czas, średnią prędkość czy liczbę wydarzeń zarejestrowanych w systemie Yanosik.

Yanosik GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji w wyznaczonej przez Ciebie trasie: kontroli, pracach drogowych, wypadkach

Dopasowany do twoich potrzeb

Urządzenie Yanosik GTR pasuje do każdego modelu samochodu. Jest lekkie, poręczne i proste w użytkowaniu. Nie wymaga montażu, a zasilane jest za pomocą złącza USB lub gniazda zapalniczki. Interfejs został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających kierowcach. Komunikaty są proste i czytelne, zaś fizyczne przyciski pozwalają na bezpieczne i szybkie zgłaszanie zdarzeń na drodze.

Nie wymaga montażu, a zasilane jest za pomocą złącza USB lub gniazda zapalniczki

Ekojazda

Specjalny wskaźnik, wyświetlany na ekranie urządzenia, pomoże Ci w optymalizacji Twojego stylu jazdy. Dzięki specjalnie zaprogramowanego algorytmowi dowiesz się, jak oszczędzić na paliwie (możesz go spalać nawet do 20% mniej) oraz na potencjalnych naprawach Twojego pojazdu. Dzięki temu zadbasz zarówno o swój portfel, jak i o otaczające Cię środowisko, emitując do atmosfery mniej spalin.

Dzięki specjalnie zaprogramowanego algorytmowi dowiesz się, jak oszczędzić na paliwie

Tryb motocyklisty

Jeśli jesteś fanem jednośladów, możesz skorzystać ze specjalnego interfejsu ułatwiającego korzystanie z urządzenia podczas jazdy motocyklem. Dzięki niemu możesz zabrać swojego Yanosika GTR na motocyklową przejażdżkę i cieszyć pełnią jego możliwości. Duże fizyczne klawisze pozwalają na łatwą obsługę urządzenia w rękawiczkach, a specjalny tryb interfejsu sprawi, że wszystkie komunikaty będą jasne i czytelne.

Dzięki niemu możesz zabrać swojego Yanosika GTR

Parkuj na luzie

Jedną z najciekawszych nowych funkcji jest możliwość płacenia za parkowanie bezpośrednio z poziomu urządzenia – Yanosik Parking by SkyCash. Dzięki temu nie musisz już martwić się, jeśli w strefie płatnego parkowania zabraknie Ci drobnych. Możliwość opłacania postoju jest dostępna już w ponad 50 miastach całej Polski.

Możliwość płacenia za parkowanie z urządzenia

Baza fotoradarów z terenu całej europy

Baza danych urządzeń Yanosik GTR została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy. Dzięki temu możemy wyjeżdżać za granicę bez obaw o potencjalne mandaty – komunikatory ostrzegą nas w momencie, gdy będziemy zbliżać się do miejsc pomiarów prędkości.

Yanosik GTR została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy.

Dodatkowe informacje

Wymiary

100 mm x 59 mm x 17 mm

Wbudowane odbiorniki

GPS, GPRS

Wyświetlacz

2,4"

Długość kabla

1 m

Dodatkowe funkcje

podświetlane przyciski

Zestaw obejmuje

urządzenie Yanosik GTR,
kabel zasilający urządzenie z gniazdka zapalniczki samochodowej,
zestaw rzepów do prostego zamocowania urządzenia w aucie,
instrukcję obsługi,
naklejkę Yanosik.pl,
ściereczkę do czyszczenia deski rozdzielczej.

Gwarancja

24 miesięcy
12 miesięcy gwarancji dla firm
Rękojmia dla firm wyłączona