Opis

GorillaPod Griptight

to prosty sposób na doskonałe ujęcie w każdej sytuacji. Elastyczne, gumowane nogi zostały zakończone neodymowymi magnesami, dzięki czemu możesz je nie tylko rozstawić na nierównej powierzchni, owinąć wokół rurki, takiej jak np. balustrada lub gałąź, ale dodatkowo przymocować do metalowych przedmiotów.

 

 

 

 

 

 

Zmodernizowany, kompaktowy kształt sprawia, że możesz go mieć zawsze przy sobie. Specjalna, przemyślana konstrukcja uchwytu na smartfona pozwala na łatwe złożenie całości tak, aby można go było zmieścić w kieszeni spodni. Możesz wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Pilot zdalnego sterowania Bluetooth Impulse pozwala na swobodne wyzwolenie migawki w zasięgu około 27 metrów. Uwolnij swoją kreatywność, uchwyć każdą wspaniałą chwilę i podziel się nią ze światem!

 
Rozstaw uchwytu można dostosować, dzięki czemu jest kompatybilny z różnymi modelami smartfonów. Sprężynowy mechanizm pozwala na szybki dostęp do urządzenia mobilnego przy jednoczesnym zapewnianiu bezpieczeństwa. Elastyczne nogi pozwalają uzyskać ciekawą perspektywę, jednocześnie umożliwiając łatwe ustawienie smartfona pod dowolnym kątem. Nogi można również zagiąć tak, aby utworzyć wygodny uchwyt, który pomoże przeprowadzić transmisję na żywo czy nagrać odcinek vloga. 

Dodatkowe informacje

Waga

96g

Rodzaj ramienia

elastyczne

Tryb statywu

trójnug

Do smartfona

tak

Gwint

1/4

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Statyw elastyczny Joby GorillaPod pilot”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X