Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Yi Home Camera – domowy monitoring

Yi Home Camera to inteligentna kamera do użytku domowego wyposażona w szerokokątny obiektyw 111°, czujnik ruchu oraz podczerwień. Produkt zaopatrzono też w mikrofon rejestrujący dźwięki i głośnik umożliwiający komunikację.Z Yi Home Camera możesz spać spokojnie i monitorować wszystko, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności, zarówno w dzień jak i w nocy.Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości HD 720p.

Zestaw:

  • kamerę
  • kabel microUSB
  • ładowarkę USB
  • instrukcję w języku polskim

SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW

111° to kąt widzenia, który zapewnia pełny podgląd pomieszczenia, a wysoka rozdzielczość nagrywania (1280 x 720 HD) gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

Pełna kontrola podczas nieobecności w domu

Za sprawą kamery Yi Home można w każdej chwili sprawdzić, jak wygląda sytuacja w domu np. skontrolować, czy ukochany zwierzak niczego nie spsocił. Poza tym urządzenie idealnie sprawdza się w roli elektronicznej niani – 8 wbudowanych diod przekazuje obraz na żywo, a głośnik rejestruje najdrobniejszy dźwięk.

Yi home camera

Nie musisz martwić się, czy Twoja pociecha ma się dobrze, bo korzystając ze sprzętu, dowiesz się, czy tak rzeczywiście jest.

Mobilna aplikacja i dostęp z poziomu komputera

Możliwość podglądu obrazu na żywo to spore udogodnienie, podobnie jak powiadomienia o wykrytym ruchu przychodzące na zintegrowany z urządzeniem smartfon lub komputer. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i skonfigurować ją wedle własnych potrzeb. Oprogramowanie doskonale współpracuje z systemami Android oraz iOS. Poza tym oferuje mnóstwo przydatnych funkcji m.in. możliwość obsługi kilku kamer, udostępnianie obrazu innym czy odtwarzanie nagrań z poszczególnych kamer.

 

Łatwa konfiguracja

Instalacja aplikacji do obsługi urządzenia i wprowadzenie ustawień są banalnie proste – poradzi sobie z nimi każdy! Cały proces trwa chwilę, a przejście przez niego ułatwiają jasne instrukcje.

Wysoka jakość obrazu i komunikacja audio

Bezinwazyjny system podczerwieni rejestruje obraz tak samo dobrze w dzień, jak i w nocy – wszystko dokładnie widać nawet w ciemności! Co więcej, za sprawą głośnika i mikrofonu można nie tylko usłyszeć, co dzieje się w domu, ale także powiedzieć coś do domowników.

 

Wielofunkcyjność

Choć kamerę stworzono głównie z myślą o użytku w warunkach domowych, to równie dobrze sprawdzi się w biurze, na magazynie, czy hali produkcyjnej. Z kilku urządzeń można stworzyć mini monitoring zarządzany przy pomocy jednej aplikacji.

Dwie opcje zapisu

Nagrania można zapisać na karcie pamięci umieszczonej w kamerze lub na serwerze w tzw. chmurze (drugie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo plików na wypadek zniszczenia lub kradzieży).

Dodatkowe informacje

Kolor

biały

Obiektyw

szklamny

Rozdzielczość video

720p

Wizja w nocy

do 5 metrów

Podczerwień

8 lamp 940nm

Wykrywanie ruch

tak

Powiadomienia na smartfon

tak

Komunikacja audio

tak

Wi-Fi

2.4GHz 802.11 b/g/n

Wejście

micro USB

Wymiary

780 x 111.4 x 32.1 mm

Obsluga kart

microSD od 8GB do 32GB klasy 10 lub wyzszej

X