Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Yi Home Camera – domowy monitoring

Yi Home Camera to inteligentna kamera do użytku domowego wyposażona w szerokokątny obiektyw 112°, czujnik ruchu oraz podczerwień. Produkt zaopatrzono też w mikrofon rejestrujący dźwięki i głośnik umożliwiający komunikację.

Z Yi Home Camera możesz spać spokojnie i monitorować wszystko, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności, zarówno w dzień jak i w nocy.

Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD 1080p.

 

Zestaw:

  • kamerę
  • kabel microUSB
  • ładowarkę USB
  • instrukcję w języku polskim

 

Szerokokątny obiektyw

112° to kąt widzenia, który zapewnia pełny podgląd pomieszczenia, a wysoka rozdzielczość nagrywania (1920 x 1080 FullHD) gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

 

Pełna kontrola podczas nieobecności w domu

Za sprawą kamery Yi Home można w każdej chwili sprawdzić, jak wygląda sytuacja w domu np. skontrolować, czy ukochany zwierzak niczego nie spsocił. Poza tym urządzenie idealnie sprawdza się w roli elektronicznej niani – 8 wbudowanych diod przekazuje obraz na żywo, a głośnik rejestruje najdrobniejszy dźwięk.

 

Wykrywanie płaczu dziecka

Innowacyjne technologia detekcji dźwięków pozwala kamerze na wykrycie głosu Twojego dziecka oraz rozpoznanie jego nastroju. Gdy będzie to płacz, Yi Home 1080p natychmiast wyśle powiadomienie alarmowe.

 

Mobilna aplikacja i dostęp z poziomu komputera

Możliwość podglądu obrazu na żywo to spore udogodnienie, podobnie jak powiadomienia o wykrytym ruchu przychodzące na zintegrowany z urządzeniem smartfon lub komputer. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i skonfigurować ją wedle własnych potrzeb. Oprogramowanie doskonale współpracuje z systemami Android oraz iOS. Poza tym oferuje mnóstwo przydatnych funkcji m.in. możliwość obsługi kilku kamer, udostępnianie obrazu innym czy odtwarzanie nagrań z poszczególnych kamer.

 

Łatwa konfiguracja

Instalacja aplikacji do obsługi urządzenia i wprowadzenie ustawień są banalnie proste – poradzi sobie z nimi każdy! Cały proces trwa chwilę, a przejście przez niego ułatwiają jasne instrukcje.

 

Wysoka jakość obrazu i komunikacja audio

Bezinwazyjny system podczerwieni rejestruje obraz tak samo dobrze w dzień, jak i w nocy – wszystko dokładnie widać nawet w ciemności! Co więcej, za sprawą głośnika i mikrofonu można nie tylko usłyszeć, co dzieje się w domu, ale także powiedzieć coś do domowników.

 

Wielofunkcyjność

Choć kamerę stworzono głównie z myślą o użytku w warunkach domowych, to równie dobrze sprawdzi się w biurze, na magazynie, czy hali produkcyjnej. Z kilku urządzeń można stworzyć mini monitoring zarządzany przy pomocy jednej aplikacji.

 

Dwie opcje zapisu

Nagrania można zapisać na karcie pamięci umieszczonej w kamerze lub na serwerze w tzw. chmurze (drugie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo plików na wypadek zniszczenia lub kradzieży).

 

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały

Procesor

Ambarella S2LM 600 MHz

Wi-Fi

2.4GHz 802.11 b/g/n

Kąt obiektywu

112°

Matryca

1/2.8 inch(2.12MP) CMOS

Obiektyw

Szklany

Przysłona

F2.0

Rozdzielczość video

1080p

Wizja w nocy

do 9 metrów

Podczerwień

8 lamp 940nm

Dodatkowe funkcje

wykrywanie ruchu, powiadomienia na smartfon, komunikacja audio

obsluga kart microSD

od 8GB do 32GB klasy 10 lub wyzszej

X