Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Kamera IP Yi Dome – domowy monitoring

Yi Dome Camera to inteligentna kamera do użytku domowego wyposażona w szerokokątny obiektyw 112°, czujnik ruchu oraz podczerwień. Produkt zaopatrzono też w mikrofon rejestrujący dźwięki i głośnik umożliwiający komunikację.

Z Yi Dome Camera możesz spać spokojnie i monitorować wszystko, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności, zarówno w dzień jak i w nocy.

Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości HD.

 

Zestaw:

  • kamerę
  • kabel microUSB ok. 2 metry
  • 2 śruby montażowe
  • Baza montażowa
  • ładowarkę USB
  • instrukcję w języku polskim

Nagrania w rozdzielczości Full HD

Możliwość obrotu o 345° w poziomie oraz 115° w pionie zapewni Ci pełne pokrycie monitorowanego obszaru, praktycznie bez martwych stref. Ważną kwestią jest także wyraźny, wysokiej jakości obraz. Dzięki temu, że kamera Yi Dome 720p rejestruje nagrania w jakości HD przy 20 klatkach na sekundę, możesz dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły oraz skorzystać z 4-krotnego zoomu. Ponadto tryb nocny umożliwia podgląd monitorowanego pomieszczenia także po zmroku.

 

 

Mobilna aplikacja i dostęp z poziomu komputera

Możliwość podglądu obrazu na żywo to spore udogodnienie, podobnie jak powiadomienia o wykrytym ruchu przychodzące na zintegrowany z urządzeniem smartfon lub komputer. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i skonfigurować ją wedle własnych potrzeb. Oprogramowanie doskonale współpracuje z systemami Android oraz iOS. Poza tym oferuje mnóstwo przydatnych funkcji m.in. możliwość obsługi kilku kamer, udostępnianie obrazu innym czy odtwarzanie nagrań z poszczególnych kamer.

 

Funkcje wykrywania ruchu i dźwięku

Śledzenie ruchu

Kamera po wykryciu poruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Yi dome camera

Nie musisz martwić się, czy Twoja pociecha ma się dobrze, bo korzystając ze sprzętu, dowiesz się, czy tak rzeczywiście jest.

Dwustronna komunikacja

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Dwa wbudowane mikrofony z redukcją szumów zadbają o najwyższą czystość dźwięku.

 

Wszechstronna instalacja kamery Yi Dome

Sam zdecyduj jaką rolę ma pełnić kamera YI Dome! Choć kamerę stworzono głównie z myślą o użytku w warunkach domowych, to równie dobrze sprawdzi się w biurze, na magazynie, czy hali produkcyjnej. Z kilku urządzeń można stworzyć mini monitoring zarządzany przy pomocy jednej aplikacji. Umieść ją na półce albo powieś na ścianie lub suficie – wybór należy do Ciebie. Możesz być pewny, że czarna, matowa obudowa z ozdobnym srebnym pierścieniem będzie się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu.

 

Szerokokątny obiektyw 112° i wbudowana korekcja aberracji obiektywu

112° to kąt widzenia, który zapewnia pełny podgląd pomieszczenia, a wysoka rozdzielczość nagrywania (1280 x 720 HD) gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Korekcja aberracji obiektywu czyni obrazy szerokokątne bardziej naturalne.

 

Wizja nocna

Nieinwazyjna podczerwień 940nm zapewnia czysty i wyraźny obraz nawet w nocy

 

 

Dwie opcje zapisu

Nagrania można zapisać na karcie pamięci umieszczonej w kamerze lub na serwerze w tzw. chmurze (drugie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo plików na wypadek zniszczenia lub kradzieży).

 

 

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały

Przetwornik

CMOS

Obiektyw

f2.5mm DFOV 112°

Rozdzielczość video

720p

Dodatkowe funkcje

Tryb nocny Detekcja ruchu Detekcja dźwięku Dwustronna komunikacja audio Powiadomienia na komórkę

Wi-Fi

2.4GHz 802.11 b/g/n

Obsluga kart

microSD od 8GB do 32GB klasy 10 lub wyzszej

Dodatkowe informacje

Wbudowany głośnik Wbudowany mikrofon Doświetlanie diodami IR (LED) Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych

Waga

230 g

X