Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Kamera samochodowa Xblitz park view ultra

Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra to, aż 2 kamery samochodowe w jednym urządzeniu. Przednia kamera Full HD o kącie widzenia 170 stopni rejestruje wszystko co przed autem, zaś tylna kamera cofania HD nagra to co dzieje się z tyłu samochodu.
Dodatkowo przednia kamera samochodowa ukryta jest w stylowym, w pełni funkcjonalnym lusterku głównym. Szeroki ekran IPS 5” zapewnia wyraźny podgląd nagrania jak i umożliwia łatwą obsługę urządzenia.
Wykończenia ze szczotkowanego aluminium wraz z zastosowanym w lusterku wysokiej jakości szkłem 2.5D dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy.

 

Wideorejestrator

Podwójna kamera samochodowa- dostrzegaj więcej

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni również funkcję klasycznego lusterka wstecznego z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Natomiast tylny rejestrator jest równocześnie kamerą cofania. Szerokokątne obiektywy obu kamer gwarantują duże pole widzenia, dzięki czemu widzisz i rejestrujesz więcej.

Dostrzegnij więcej

Wysoka rozdzielczość full hd

Wysoka rozdzielczość kamery samochodowej w Xblitz Park View Ultra gwarantuje świetną jakość nagrywanych filmów. Przednia kamera nagrywa w Full HD natomiast tylna w HD. Dzięki wysokiej jakości nagrań żaden szczegół nie umknie rejestracji.

Xblitz Park View Ultra gwarantuje świetną jakość nagrywanych filmów

Duży wyświetlacz

Ta kamera samochodowa została wyposażona w czytelny wyświetlacz IPS 5 cali, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak również przeglądanie plików archiwalnych. Ponadto podczas korzystania z trybu parkowania na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki czemu parkowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze.

czytelny wyświetlacz IPS 5 cali

Wysoka jakość materiałów

Wideorejestrator  Xblitz Park View Ultra jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D. Designerski wygląd dopełnia metalowe wykończenie tyłu kamery.

Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D

Wideorejestrator z funkcją G-sensor

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania.

 

Nagrywanie w pętli

Rejestrując trasę kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca

Dodatkowe informacje

Procesor

Mstar 8328P

Sensor przedniej kamery

PS5226

Sensor tylnej kamery

9726

Wyświetlacz

IPS 5 cali

Kąt widzenia

Przód 170°/ tył 120°

Obiektyw

Przód 6G

G-SENSOR

Tak

Rozdzielczość wideo

Przód 1080p / tył 720p

Format video

.MOV

Karta pamięci

Obsługa kart pamięci microSD

Nagrywanie w pętli

Tak

Audio

Wbudowany mikrofon/głośnik

Typ zasilania

USB 5V

Zawartość zestawu

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra, kamera wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.

X