Opis

Kamera samochodowa Xblitz park view ultra

Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra to, aż 2 kamery samochodowe w jednym urządzeniu. Przednia kamera Full HD o kącie widzenia 170 stopni rejestruje wszystko co przed autem, zaś tylna kamera cofania HD nagra to co dzieje się z tyłu samochodu.
Dodatkowo przednia kamera samochodowa ukryta jest w stylowym, w pełni funkcjonalnym lusterku głównym. Szeroki ekran IPS 5” zapewnia wyraźny podgląd nagrania jak i umożliwia łatwą obsługę urządzenia.
Wykończenia ze szczotkowanego aluminium wraz z zastosowanym w lusterku wysokiej jakości szkłem 2.5D dają poczucie obcowania ze sprzętem najwyższej klasy.

 

Wideorejestrator

Podwójna kamera samochodowa- dostrzegaj więcej

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni również funkcję klasycznego lusterka wstecznego z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Natomiast tylny rejestrator jest równocześnie kamerą cofania. Szerokokątne obiektywy obu kamer gwarantują duże pole widzenia, dzięki czemu widzisz i rejestrujesz więcej.

Dostrzegnij więcej

Wysoka rozdzielczość full hd

Wysoka rozdzielczość kamery samochodowej w Xblitz Park View Ultra gwarantuje świetną jakość nagrywanych filmów. Przednia kamera nagrywa w Full HD natomiast tylna w HD. Dzięki wysokiej jakości nagrań żaden szczegół nie umknie rejestracji.

Xblitz Park View Ultra gwarantuje świetną jakość nagrywanych filmów

Duży wyświetlacz

Ta kamera samochodowa została wyposażona w czytelny wyświetlacz IPS 5 cali, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak również przeglądanie plików archiwalnych. Ponadto podczas korzystania z trybu parkowania na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki czemu parkowanie staje się prostsze i bezpieczniejsze.

czytelny wyświetlacz IPS 5 cali

Wysoka jakość materiałów

Wideorejestrator  Xblitz Park View Ultra jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D. Designerski wygląd dopełnia metalowe wykończenie tyłu kamery.

Lusterko pokryte jest szkłem 2,5D

Wideorejestrator z funkcją G-sensor

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania.

 

Nagrywanie w pętli

Rejestrując trasę kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.

kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra nie musisz martwić się o brak miejsca

Dodatkowe informacje

Procesor

Mstar 8328P

Sensor przedniej kamery

PS5226

Sensor tylnej kamery

9726

Wyświetlacz

IPS 5 cali

Kąt widzenia

Przód 170°/ tył 120°

Obiektyw

Przód 6G

G-SENSOR

Tak

Rozdzielczość wideo

Przód 1080p / tył 720p

Format video

.MOV

Karta pamięci

Obsługa kart pamięci microSD

Nagrywanie w pętli

Tak

Audio

Wbudowany mikrofon/głośnik

Typ zasilania

USB 5V

Zawartość zestawu

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra, kamera wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X