Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Lataj dronem bezpiecznie – nagrywaj gdziekolwiek chcesz i wykonuj wspaniałe ujęcia bez obaw o urządzenie. Wykup ubezpieczenie drona i testuj jego możliwości nad zbiornikami wodnymi.

Ubezpieczenia

Wyświetlanie jednego wyniku

Kod oferowany jest w wersji elektronicznej, po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas zakupu. Ubezpieczenie jest ważne przez okres 12 miesięcy od aktywacji i nie ma możliwości jego przedłużenia.

kod-dji-care-refresh-osmo-action-37c

Ubezpieczenie Kamery DJI CARE REFRESH OSMO ACTION KOD

Kod oferowany jest w wersji elektronicznej, po zaksięgowaniu wpłaty kod zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas zakupu. Ubezpieczenie jest ważne przez okres 12 miesięcy od aktywacji i nie ma możliwości jego przedłużenia.

169.00 

Latanie dronem zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko jego uszkodzenia. Nigdy nie wiadomo, czy nie pojawią się nieprzewidziane okoliczności, które sprawią, że sprzęt stanie się niezdatny do użytku. Wizja ewentualnych kosztów naprawy i czas potrzebny na usunięcie usterek często stają się powodem ograniczonego wykorzystywania możliwości, jakie oferuje. Ubezpiecz drona i ciesz się pełnią jego funkcjonalności, nie martwiąc się, czy wróci z lotu w nienaruszonym stanie!

Ubezpieczenie OC drona wykupuje się dla każdego urządzenia z osobna i przypisuje w systemie konkretnie do niego. 12-miesięczna ochrona obejmuje swym zakresem m.in. szkody spowodowane kolizją, zalaniem lub wpadnięciem do wody. W sytuacji gdy dron nie nadaje się do użytku i wymaga generalnego remontu, na czas naprawy użytkownik otrzymuje w zastępstwie nowe urządzenie lub sprzęt używany w idealnym stanie, by mógł nadal filmować. Skorzystanie z tej opcji wymaga uiszczenia stosownej opłaty.

Osoby posiadające OC na drona traktowane są jak klienci VIP, zatem mogą liczyć na priorytetowe załatwienie sprawy. Wszelkie formalności ogranicza się do minimum, a okres naprawy maksymalnie skraca. Poza tym, każdy, kto wykupi ubezpieczenie, zyskuje przywilej szybkiej telefonicznej pomocy technicznej – w razie pytań lub wątpliwości, serwisanci błyskawicznie udzielają odpowiedzi.

Po zakupie ubezpieczenia OC drona trzeba dokonać jego aktywacji w określonym przez producenta czasie. Postępowanie sprowadza się do wykonania kilku prostych czynności objaśnionych w instrukcji. Zakres ochrony jest bardzo szeroki, ale istnieją pewne wyjątki, które pozbawiają użytkownika prawa do skorzystania z polisy. Należą do nich m.in. kradzież, porzucenie urządzenia, uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania sprzętu w złych warunkach atmosferycznych, wykorzystywanie nieautoryzowanego oprogramowania itp.

Wyświetlanie jednego wyniku

X