Opis

ZHIYUN SMOOTH 4

Zhiyun Smooth 4 zamieni Twój telefon w profesjonalną kamerę filmową, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału filmowego!

Specjalny suwak na panelu sterowania i przycisk spustowy z tyłu ułatwiają przełączanie pomiędzy różnymi trybami gimbala. Dedykowane przyciski i pokrętło regulacji umożliwiają szybkie ustawienia parametrów bez potrzeby dotykania telefonu.

Zhiyun Smooth 4 posiada również duże, łatwe w użyciu pokrętło sterowania, które można wykorzystać do śledzenia ostrości, płynnego powiększania i precyzyjnego ustawiania ostrości. Obracając pokrętłem podczas fotografowania i zbliżając się lub oddalając od obiektu, możesz nawet stworzyć efekt dolly zoom – tak zwanego shota Vertigo, używanego w wielu słynnych hollywoodzkich produkcjach!

Zintegrowany z technologią AI, Zhiyun Smooth 4 umożliwia śledzenie obiektów i różne zaawansowane tryby czasu poklatkowego, pomagając uchwycić każdą niezapomnianą chwilę!

Zawartość zestawu

  • Gimbal Zhiyun Smooth 4
  • Trójnóg
  • Kabel USB-C
  • Opakowanie producenta (walizka)

Dwukierunkowa możliwość ładowania z przedłużonym czasem działania

Smooth 4 może działać przez 12 godzin. Wskaźnik baterii na bieżąco informuje o poziomie jej wyczerpania. Stabilizator posiada funkcję, która umożliwi ładowanie telefonu bezpośrednio podczas fotografowania. Możesz nagrywać wideo przez cały dzień, nie martwiąc się o baterię. Gimbal został wyposażony w główny port ładujący typu C, aby użytkownicy mogli używać obu końców kabla do ładowania. Stabilizator można ładować za pomocą USB w osi przechyłu. Ładowanie dwukierunkowe może odbywać się w tym samym czasie, gwarantując najdłuższy czas pracy.

Klawisze skrótu do natychmiastowej kontroliSmooth 4 posiada kilka bezpośrednich klawiszy skrótu (tzw. Hot Keys) oraz suwak do szybkiego i łatwego sterowania wszystkimi swoimi trybami przestawiania, zmniejszając potrzebę ciągłego dotykania ekranu telefonu komórkowego.Inteligentny panel sterowania może być używany do regulacji wszystkich parametrów fotograficznych, takich jak kompensacja ekspozycji i ISO, oraz do przełączania między kamerą przednią i tylną, podglądu materiału, włączania światła LED, a nawet fotografowania panoram.Kilka przykładów różnych trybów gimbala:

  • Dolly Zoom / Vertigo Shot
  • Roll Time-lapse (POV + Time-lapse)
  • POV Orbital Shot (360° spinning shot)

Ustawianie ostrości i przybliżanie

bardziej profesjonalne i delikatne pokrętko, które jest wbudowane w Smooth 4, zapewnia bezprecedensowe wrażenia z płynnej pracy. Możesz przybliżać lub oddalać obraz, aby wykonać jeszcze więcej różnorodnych zdjęć. Naciskając przycisk połączenia FN, można uzyskać precyzyjne zmiany ostrości w czasie rzeczywistym, co pozwala na tworzenie kreatywnych ujęć,

Tryb PhoneGo zapewnia szybsze przejście scenyWybierając przycisk z tyłu, można wprowadzić gimbal Smooth 4 w tryb „PhoneGo”, który natychmiast zwalnia pełny potencjał wszystkich silników i dostosowuje się do szybszych ruchów podczas jazdy lub robienia ujęć z jadącego samochodu / roweru itp. Teraz przejście sceny będzie tak szybkie jak chcesz!Podobnie jak wysokiej klasy samochód sportowy, Smooth 4 może wejść w tryb PhoneGo i błyskawicznie zwolnić potencjał silników. Może reagować na każdy delikatny ruch bez opóźnień, bez konieczności martwienia się o utratę ujęć
Ekspert w technice Time-lapseZhiyun Smooth 4 może być używany do stosowania techniki typu Time-lapse w tym Motion-lapse i Hyper-lapse. Dzięki wszystkim możliwym ustawieniom kąta wzdłuż trzech osi, masz możliwość odkrywania nowych sposobów tworzenia ciekawych scen poklatkowych. Jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia!Śledzenie obiektuSmooth 4 posiada opcję śledzenia obiektu z wysoką precyzją. Wystarczy, że wybierzesz obiekt, który chcesz śledzić na ekranie, stabilizator zrobi resztę.Lekki i wytrzymałyWysoka jakość materiałów oraz prosta konstrukcja sprawiają, że gimbal jest niezwykle wytrzymały, lekki oraz komfortowy w użytkowaniu.
WAŻNE!Aplikacja ZY Play for IOS v2.4.4 oraz ZY Play for Android v1.9.4 jest kompatybilna z wybranymi modelami telefonów. Należy sprawdzić kompatybilność na stronie producenta: www.zhiyun-tech.com/ZYPlay
 

 

Dodatkowe informacje

Zakres kąta nachylenia

240°

Zakres kątowy

300°

Odchylenie w stanie statycznym

+/-0.01 to +/-0.04°

Odchylenie w ruchu

+/-0.05 to +/-0.3°

Obciążenie

75 – 210 g

Czas pracy

12 godzin

Napięcie robocze

7.4 V

Typ baterii

2x Lithium Ion, 2000 mAh (każda)

Czas ładowania

3 godziny

Zakres temperatury

-10°do +45°C

Wymiary

123 x 105 x 328 mm

Waga

547 g

Funkcje specjalne

Tryb PhoneGo, inteligentne śledzenie obiektów, Roll-Lapse, POV Orbital Shot

Inne

Panel sterowania z klawiszami dostępu, pokrętłem regulacji i suwakiem. Duże pokrętło sterujące do powiększania i ustawiania ostrości. Ładowanie USB-C. Standardowe mocowanie na statywie (1/4 ") w dolnej części. Kompatybilny z aplikacja ZY Play (Android i iOS)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Stabilizator gimbal Zhiyun Smooth 4 Czarny”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X