Opis

FeiyuTech gimbal Vimble 2

Niezwykle stabilny gimbal pozwoli Ci uzyskać efekt kinowy w nagrywanych smartfonem filmach. Zapewnia płynne przejścia i ostre zdjęcia nawet w trudnych warunkach. Został stworzony z myślą o umożliwieniu relacjonowania przygód przez jednoosobową „ekipę filmową”.

Vimble 2 łączy nowoczesny design z materiałami najwyższej jakości. Niska waga urządzenia oraz ergonomiczny uchwyt pozwalają zachować komfort pracy nawet przy długim użytkowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowane w gimbal ramię teleskopowe umożliwiające rejestrację materiału z nowej perspektywy.

 

 

Zawartość zestawu

  • Gimbal
  • Tripod
  • Kabel USB
  • Torba

Przedłużone ramię jak w selfiesticku

Gimbal Vimble 2 posiada dodatkowo wydłużane ramię, które ma ułatwić zrobienie wyjątkowych selfie, zdjęć grupowych oraz ujęć nad głowami tłumu czy zbliżeń.

Funkcja przełączenia pomiędzy tylną a przednią kamerą telefonu

Przełączanie pomiędzy tylną a przednią kamerą jest niezwykle proste. Wystarczy trzykrotnie nacisnąć guzik, który umieszczono pod kciukiem. Dzięki tej funkcji z narzędzia będą zadowoleni przede wszystkim vlogerzy oraz wszyscy, którzy chcą filmować na zmianę siebie oraz to co jest przed nimi.

 

Niezwykle proste wyważanie

Gimbal zaprojektowano używając zaawansowanego algorytmu, dzięki któremu urządzenie automatycznie dopasowuje się do zamocowanego smartfona. Automatyczne wyważanie powtarzane jest po każdym uruchomieniu gimbala, dzięki czemu bez przeszkód możesz używać różnego rodzaju modeli telefonów.

 

 

Możliwość śledzenia twarzy i obiektówDo zestawu dołączony jest specjalny mini statyw, na którym wystarczy umieścić Vimble 2, stanąć przed kamerą a będzie ona śledzić wszystkie Twoje ruchy.Funkcja ta bez wątpienia sprawia, że operator stanie się dużo bardziej samodzielny a więc może być zarówno reżyserem jak i bohaterem swojego nagrania. Istnieje również możliwość ustawienia ostrości na dany obiekt podczas tworzenia nagrań w ruchu.Zmiana orientacji urządzeniaSpecjalne mocowanie urządzenia mobilnego daje możliwość szybkiej zmiany orientacji z poziomej na pionową. Pozwala to na szybkie reagowanie podczas sytuacji, w których ta zmiana będzie miała kluczowe znaczenie. 

Przycisk do wyzwalania migawki

Technologia Bluetooth pozwała na połączenie gimbala Vimble 2 oraz smartfona. Pozwala to na włączenie migawki oraz nagrywanie wideo bez konieczności dotykania ekranu.

 

Dodatkowe efekty

Gimbal posiada możliwość tworzenia niezwykłych time lapsów, zarówno w trybie auto-obrotu jak i pozostając w stanie spoczynku. Stabilizator pozwala na korzystanie z funkcji zoomu telefonu, którą obsługuje się za pomocą przycisków znajdujących się w rączce Vimble 2.

 

Niezwykle wydajny akumulator oraz możliwość ładowania z power banka

Gimbal posiada akumulator, który pozwoli na pracę do 5 godzin oraz na czuwanie do 10 godzin.

Niewątpliwie dodatkową zaletą jest możliwość ładowania za pomocą power banka poprzez wbudowany port USB. Pozwala to na dodatkowe przedłużenie czasu filmowania i fotografowania.

 

 

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie

Smartfony

Zakres stabilizacji

Kąt obrotu 320°; Kąt pochylenia do 320°; Kąt przechylenia 320°

Maksymalna szerokość uchwytu

84 mm

Maksymalne obciążenie

210 g

Łączność

Bluetooth

Czas działania

Do 5 godzin

Bateria

Wbudowany akumulator

Dodatkowe informacje

Redukcja drgań; Inteligentna funkcja tworzenia panoramy; Aplikacja z podglądem na żywo; Rozkładany uchwyt; Fotografia w trybie Time-Lapse; Łatwy w wyważeniu; Wydłużane ramię o długości 18 cm; Łatwa zmiana orientacji smartfona z poziomej do pionowej; Zdalne przełączanie między kamerami w smartfonie; Śledzenie twarzy i obiektów

Wysokość

323 mm

Szerokość

118 mm

Głębokość

111 mm

Waga

428 g

Gwarancja

24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Stabilizator gimbal FeiyuTech Vimble 2”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X