Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Słuchawki AfterShokz Xtrainerz

Słuchawki XTrainerz posiadają klasę wodoszczelności IP68 – są całkowicie zanurzalne do głębokości 2 m, czy to na basenie, w jeziorze czy morzu.

Każda para słuchawek jest testowana pod ciśnieniem 50 atmosfer.

Dzięki odtwarzaczowi MP3 z pamięcią 4GB (lub 1200 utworów muzycznych), który wspiera formaty MP3, WAV, AAC, WMA oraz FLAC, możesz się cieszyć muzyką – bez dodatkowych urządzeń – wykonując ulubione aktywności sportowe, w tym pływaniem, gdyż z XTrainerz jakość dźwięku pod wodą jest doskonała.

 

Słuchawki wodoszczelne z wbudowanym odtwarzaczem MP3

Jak działają słuchawki z przewodzeniem kostnym?

W klasycznych słuchawkach głośniki wkładamy do wnętrza małżowiny usznej lub przyciskamy je ściśle do ucha. Słuchawki z kostnym przewodzeniem dźwięku w ogóle nie muszą znajdować się wewnątrz małżowiny, gdyż do przekazywania dźwięku w bardzo niewielkim stopniu wykorzystują błonę bębenkową.

Słuchawki z przewodnictwem kostnym używają kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego.

To całkowicie bezpieczna metoda przekazywania dźwięku. Od lat jest wykorzystywana do konstruowania aparatów słuchowych dla osób słabo słyszących. Co ciekawe, taki rodzaj słuchawek jest dla tej grupy osób idealnym rozwiązaniem, pozwalającym cieszyć się muzyką. Ale wszyscy pozostali także docenią taki system emisji dźwięku.

Wrażenia z użytkowania tego typu słuchawek są niesamowite. Część osób opisuje je jako słuchanie muzyki wewnątrz swojej głowy. Po chwili przyzwyczajenia do tego nietypowego efektu zaczynamy doceniać tę innowacyjną technologię.

Wrażenia z użytkowania tego typu słuchawek są niesamowite.
 

Kompatybilne z goglami do pływania

Słuchawki XTrainerz są kompatybilne z goglami do pływania, czepkiem i zatyczkami do uszu, a także, jeśli zdecydujesz się wynurzyć – ze zwykłymi okularami czy kaskiem.

Słuchawki XTrainerz są kompatybilne z goglami do pływania, czepkiem i zatyczkami do uszu,

Technologia przewodnictwa kostnego

Słuchawki Aftershokz wykorzystują unikalną technologię opartą o przenoszenie drgań przez kości policzkowe bezpośrednio do ślimaka, z ominięciem bębenka.

Co więcej, technologia Premium Pitch™ 2 Stereo Sound gwarantuje czysty, mocny dźwięk i wyrazisty bas.

 

 

Co więcej, technologia Premium Pitch™ 2 Stereo Sound gwarantuje czysty, mocny dźwięk i wyrazisty bas.

Wygodne i łatwe w obsłudze

Lekki, tytanowy pałąk (30 g) i specjalna konstrukcja odsłaniająca ucho gwarantują wygodę i stabilność słuchawek, które nie uciskają uszu, ani nie spadają.

W połączeniu z długą żywotnością baterii (8 godzin ciągłego grania) oraz wyjątkowo prostą nawigacją sprawia to, że nawet długotrwały trening staje się przyjemnością.

Lekki, tytanowy pałąk (30 g)

Dodatkowe informacje

Kolor

Niebieski

Typ

Słuchawki wodoszczelne z wbudowanym odtwarzaczem MP3

Rodzaj głośnika

Przetworniki przewodnictwa kostnego

Zakres częstotliwości

20Hz~20KHz

Czułość

98 ± 3dB

Wspierane formaty

MP3, WAV, AAC, WMA, FLAC

Maksymalna moc ładowania

5.25V

Impedancja głośników

8.5ohm±20%

Bateria

litowa

Czas ciągłego odtwarzania

Do 8 godzin

Pojemność baterii

183 mAh

Czas ładowania

poniżej 2 godzin

Masa

30 g

Gwarancja

2 lata

Wodoodporność

IP68

Kod producenta

AS700

Kod produktu

AfterShokz Xtrainerz Sapphire Blue AS700

Zestaw zawiera:

Słuchawki Xtrainerz Sapphire Blue
Kabel do ładowania
Pokrowiec ochronny
Zatyczki do uszu

X