Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Słuchawki AfterShokz Aeropex Blue Eclipse

Aeropex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy żyją sportem i pragną pełniejszego, a jednocześnie bezpieczniejszego doświadczania muzyki.

Aeropex to najlżejsze i najlepiej dopasowane z dotychczasowych słuchawek z konstrukcją odsłaniającą ucho. Zastosowaliśmy zupełnie nową technologię PremiumPitch 2.0+ oraz zmieniliśmy kąt nachylenia przetworników o 30°, aby zmniejszyć wibracje i wagę słuchawek, otrzymując równocześnie lepszy bas i wyższą jakość dźwięku.

 

Aeropex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy żyją sportem i pragną pełniejszego, a jednocześnie bezpieczniejszego doświadczania muzyki.

Jak działają słuchawki z przewodzeniem kostnym?

W klasycznych słuchawkach głośniki wkładamy do wnętrza małżowiny usznej lub przyciskamy je ściśle do ucha. Słuchawki z kostnym przewodzeniem dźwięku w ogóle nie muszą znajdować się wewnątrz małżowiny, gdyż do przekazywania dźwięku w bardzo niewielkim stopniu wykorzystują błonę bębenkową.

Słuchawki z przewodnictwem kostnym używają kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego.

To całkowicie bezpieczna metoda przekazywania dźwięku. Od lat jest wykorzystywana do konstruowania aparatów słuchowych dla osób słabo słyszących. Co ciekawe, taki rodzaj słuchawek jest dla tej grupy osób idealnym rozwiązaniem, pozwalającym cieszyć się muzyką. Ale wszyscy pozostali także docenią taki system emisji dźwięku.

Wrażenia z użytkowania tego typu słuchawek są niesamowite. Część osób opisuje je jako słuchanie muzyki wewnątrz swojej głowy. Po chwili przyzwyczajenia do tego nietypowego efektu zaczynamy doceniać tę innowacyjną technologię.

 Przewodnictwo kostne
 
Wszystko co potrzebne

Dodatkowe informacje

Kolor

Niebieski

Konstrukcja słuchawek

Przewodnictwo kostne

Pasmo przenoszenia słuchawek

20 ~ 20000 Hz

Czułość słuchawek

105 ± 3dB

Wbudowany mikrofon

Tak

Czułość mikrofonu

-38dB ± 3dB

Łączność

Bezprzewodowa Bluetooth® v5.0

Kompatybilność

A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Maksymalna moc ładowania

5V±5%

Impedancja głośników

8.5ohm±20%

Pasmo częstotliwości

2402MHz~2480MHz

Zakres bezprzewodowy

10m

Bateria

Bateria litowo-polimerowa

Czas ciągłego odtwarzania

Do 8 godzin

Okres czuwania

Do 10 dni

Czas ładowania

2 godziny

Waga

26 g

Wodoodporność

IP67

Pojemność akumulatora

145 mAh

Dołączone akcesoria

Pokrowiec; Przewód USB micro

Kod producenta

AS800

Kod produktu

AfterShokz Blue Eclipse AS800

Zestaw zawiera

Słuchawki Trekz Aeropex Blue Eclipse
2 x Kabel do ładowania
Pokrowiec ochronny
Zatyczki do uszu

X