Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Bezprzewodowe oświetlenie do każdego wnętrza. Bez uciążliwych kabli, wiercenia i bałaganu towarzyszącemu montażowi! Energooszczędne lampy LED z czujnikiem ruchu zapewnią dostateczną ilość światła wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Oświetlenie

Wyświetlanie jednego wyniku


Lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu idealnie zastąpi tradycyjną lampkę nocną. Aktywuje się automatycznie po zapadnięciu zmroku i w przypadku wykrycia ruchu. Gdy obiekt przestaje się poruszać, samoczynnie gaśnie po 15 sekundach. Po wyłączeniu czujników lampa świeci w trybie stałym. W zależności od modelu lampa z czujnikiem ruchu emituje światło ciepłe lub zimne, więc możesz wybrać odpowiadające Twoim upodobaniom i dopasować je do reszty domowego oświetlenia.

Zasięg lampy z czujnikiem ruchu wynosi do 5 metrów w linii prostej i do 3 metrów, jeśli obejmuje swym zasięgiem pole o szerokości 120°. Produkty zasilane są bateriami 3 x AAA albo mają wbudowany akumulator. Ich największą zaletę stanowi energooszczędność – dostatecznie dobrze oświetlają miejsca przy niskim poborze energii. Przy dużej częstotliwości użytkowania lampy LED z czujnikiem ruchu w zastępstwie tradycyjnej lampy, nawet jeśli będzie włączona cały czas, można sporo zaoszczędzić.

Lampka z czujnikiem ruchu stanowi wygodne, proste w użyciu i nieograniczające rozwiązanie. Nie wymaga podłączenia do gniazdka, więc można ją umieścić dosłownie wszędzie. Produkt da się zamocować na ścianie za pomocą znajdującej się na tylnej obudowie taśmy lub wykorzystując dołączoną zawieszkę. Z powodzeniem można ją też postawić na szafce lub nosić w dłoni. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba oświetlenia miejsca na tyle, by móc się bezpiecznie poruszać. Przygaszone, niezbyt mocne światło przyda się w pokoju dziecka, w sypialni, na klatce schodowej lub korytarzu prowadzącym do kuchni czy łazienki.

Wyświetlanie jednego wyniku

X