Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Xiaomi Jimmy JV83 bezprzewodowy Odkurzacz

Skuteczne czyszczenie bez przewodów

Najnowsza i najmocniejsza wersja bardzo popularnego odkurzacza ręcznego marki Xiaomi Jimmy.

Przenośny i bezprzewodowy. Silnik cyfrowy o prędkości 100 000 obr./min, moc ssania do 135 W, wydajność 55%, generują moc ssania przewodowej, pełnowymiarowej próżni

Niczym nieskrępowana czystość z odkurzaczem Xiaomi Jimmy. Wydajny silnik zapewnia ogromną moc i skuteczne odkurzanie niezależnie od powierzchni, a pojemna bateria gwarantuje do 60 minut pracy na jednym ładowaniu.

 

Skuteczne czyszczenie bez przewodów

 

Mocny silnik

Odkurzacz Jimmy JV83 posiada potężny silnik który jest głównym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na zanieczyszczenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technologia ta zbiera zanieczyszczenia w zbite grupy co zwiększa pojemność kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

Silnik o mocy 115 W generuje duży przepływ powietrza jednocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Gwarantuje to znakomite efekty pracy oraz brak potrzeby kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz błyskawicznie pochłonie wszelkie zanieczyszczenia.

Głównym jego atutem jest potężny silnik który generuje moc aż 115W

Dokładne czyszczenie każdej powierzchni

Wysokiej jakości szczotka, doskonale zbiera nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z podłogi. Wykonana z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy za pomocą jednego przycisku, aby po sprzątaniu dokładnie ją oczyścić. W zestawie znajduje się również gumowa szczotka przeplatana włosiem. Przeznaczona jest do większych zanieczyszczeń lub dywanów.

Odkurzacz akumulatorowy Jimmy JV83 dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego rozmiarami oraz konstrukcją. Doskonałe wyposażenie zwiększa skuteczność oraz funkcjonalność urządzenia. Odkurzacz wspaniale sprawdza się podczas tradycyjnego odkurzania ale i również w trudnym terenie np. wnętrza samochodu lub szafek.

Dysponuje doskonałą siłą zasysającą

Wysokiej klasy filtr

Xiaomi Jimmy wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać zanieczyszczenia w pojemniku na kurz, zapobiegając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

czteropoziomowy system oczyszczania powetrza

Aplikacja

Xiaomi oferuje swoim klientom specjalną aplikacje mobilną za sprawą której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na zanieczyszczenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i “miga tylko światłem”, możesz wyświetlić informacje o problemie na telefonie.

Jeśli odkurzacz nie włącza się i “miga tylko światłem”, możesz wyświetlić informacje o problemie na telefonie.

Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi posiada baterie Litowo-jonową o pojemności 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w standardowym trybie odkurzania. Roidmi F8 wyposażony został również w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który gwarantuje ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

Czyszczenie jest banalnie proste. Jednym kliknięciem opróżniamy zbiornik. Pojemnik z kurzem oraz filtr bez problemu możemy umyć pod kranem.

Czyszczenie jest banalnie proste. Jednym kliknięciem opróżniamy zbiornik. Pojemnik z kurzem oraz filtr bez problemu możemy umyć pod kranem.

Dodatkowe informacje

Marka

JIMMY

Model

JV83

Rodzaje środków czyszczących

Odkurzacz

Typ

Handheld

Funkcja

Ssanie

Rodzaje podłóg

dywan, płytki ceramiczne, marmurowe podłogi, kudły dywan, płytki podłogowe, podłogi drewniane

Pojemność pojemnika na kurz

0,5L

Ssanie (pa)

20KPa

Hałas (dB)

82 dBa

Moc (W)

135W

Czas ładowania

4 – 5 godzin

Czas pracy

Pojedynczy czas ręczny (min): ok. 11/30/60 minut, Handheld + czas używania szczotek elektrycznych (min): ok. 9/20/40 minut

Typ baterii

akumulator litowo-jonowy

Pojemność baterii

7 x 2500 mAh

Zawartość zestawu

Jimmy Jv83 EU
Szczotka główna
Szczotka gumowa z włosiem
Bateria Li-ion
Ładowarka + kabel
Aluminiowa rura
Elastyczna rurka
I inne akcesoria widoczne na zdjęciu 
Oryginalne opakowanie
Dowód zakupu

X