Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Capsule Cordless bezprzewodowy mini odkurzacz samochodowy

65W 2000mAh

Niewielki bezprzewodowy odkurzacz samochodowy od Baseusa wyróżnia się nie tylko niecodziennym designem ale także użytecznym zestawem akcesoriów. Wyjątkowo przydatny do utrzymania porządku w aucie czy na campingu. Jest lekki, łatwy w obsłudze i cichy a wejście USB-C umożliwia ładowanie nie tylko w samochodzie ale także z ładowarki sieciowej.

 

Niewielki bezprzewodowy odkurzacz samochodowy od Baseusa wyróżnia się nie tylko niecodziennym designem ale także użytecznym zestawem akcesoriów.

 

Mocny silnik i ssanie

Odkurzacz Capsule Cordless to idealne urządzenie do utrzymania czystości, przydatne w każdym samochodzie lub domu. Mocny, trwały i energooszczędny, bez workowy odkurzacz z technologią potrójnej filtracji cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii. Odkurzacz zapewnia wyjątkową moc 65W, przez co może być idealnym pomocnikiem dla szybkiego i wygodnego odkurzania drobnych śmieci takich jak resztki jedzenia, resztki papieru, popioły papierosowe, sierść zwierząt domowych,okruchów itd. Zapewnia niewyobrażalną wygodę podczas czyszczenia. Jego waga to zaledwie 560g, co zdecydowanie wpływa na komfort przenoszenia. A bezprzewodowa konstrukcja sprawi że  ~25 minut będziemy mogli zapomnieć o kablach i dotrzeć w każde nawet najbardziej trudno dostępne miejsce.

 

Odkurzacz Capsule Cordless to idealne urządzenie do utrzymania czystości, przydatne w każdym samochodzie lub domu

 

Akumulator

Wyposażony w akumulator litowo-jonowy 2400 mAH i trzy baterie zasilające potrajające żywotność baterii, zapewniają do ~25 minut silnego odsysania po pełnym naładowaniu które trwa tylko 3h. Umożliwia wyczyszczenie całego wnętrza domu lub samochodu bez ponownego podłączania i plątania się kablach.

Wszechstronne czyszczenie

W zestawie znajdują się dodatkowo 2 końcówki do zamocowania na odkurzacz, dzięki którym możesz łatwo oczyścić kurz / okruchy / piasek / sierść zwierząt na dywanie, stołach, sofach, klawiaturach, powierzchniach roboczych, fotelikach samochodowych itp.

  • Dysza szczelinowaUmożliwia czyszczenie w ciasnych, trudno dostępnych miejscach.
  • Szczotka do kurzuSzczotka przeciwpyłowa jest bardzo przydatna przy czyszczeniu między innymi sierści zwierząt i włosów oraz powierzchni nierównych.
Wyposażony w akumulator litowo-jonowy 2400 mAH i trzy baterie zasilające potrajające żywotność baterii, zapewniają do ~25 minut silnego odsysania po pełnym naładowaniu które trwa tylko 3h

Łatwy w użyciu

Czyszczenie z odkurzaczem Caosule Cordless jest bardzo wygodne i łatwe. Działa w systemie bezworkowym”- nie wymaga kosztownej wymiany worków. Wszystkie zanieczyszczenia wciągane są do pojemnika na śmieci, który możesz łatwo opróżnić w kilka sekund i ponownie przystąpić do odkurzania.

  • Wystarczy otworzyć górną pokrywę.
  • Wyjąć filtr.
  • Następnie opróżnić pojemnik do kosza na śmieci.
  • Zamocować wszystkie części z powrotem – i to wszystko!

Pracę odkurzacza rozpoczynamy poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

Wyposażony w potrójny filtr gwarantuje skuteczną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń.Tradycyjne odkurzacze posiadają worki, w których zbiera się kurz, a przez to trzeba je wymieniać i pamiętać o zakupie nowych. Powoduje to mniejszy komfort użytkowania, a także regularne koszty związane z zakupem nowych worków.Odkurzacz wykorzystujący zamiast worka specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy efektywnie oddziela zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

 

zyszczenie z odkurzaczem Caosule Cordless jest bardzo wygodne i łatwe

 

Dodatkowe informacje

Model

Capsule Cordless Vacuum Cleaner

Kolor

czarny

Bateria

2000mAh

Wykończenie

aluminium, ABS

Wymiary

~6.5 x 6.5 x 23 cm

Waga

560g

Moc

65W

Czas ładowania

3.5 h

Czas pracy

21min

Moc ssąca

4000 Pa

Prąd wejściowy

5 V DC / 3 A (maks.)

Port ładowania

Type-C

Kod producenta

CRXCQ01-01

Zawartość zestawu

Odkurzacz bezprzewodowy
Kabel USB Type-C do ładownia.
2 dodatkowe dysze
Torbę do przechowywania

X