Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Hulajnoga Motus 10 Plus

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Plus 2022

Stworzona dla Ciebie do jazdy po mieście

Hulajnoga elektryczna Scooty 10 Plus 2022 pomoże Ci sprawnie poruszać się po wielkiej metropolii i małych miasteczkach. Z łatwością dotrzesz na niej do pracy, na uczelnię lub spotkanie — pokonując przeszkody, które pojawią się na drodze. Dzięki profesjonalnej amortyzacji Twoja podróż będzie przyjemna i bezpieczna.

  • Maksymalny komfort: Amortyzacja (przód i tył)
  • Duża moc silnika 500 W
  • Mocna bateria 15 Ah (czas ładowania od 5 do 6 h)
  • Maksymalny zasięg 60 km (*w zależności od wagi, użytkowania i warunków jazdy)
  • Aplikacja Android/iOS My Scooty

W naszej ofercie otrzymujesz dodatkowo:

  • wodoodporna torba na kierownicę Wozinsky o pojemności 3L,
  • aluminiowy uchwyt dla telefonów o szerokości od 55mm do 100mm,
  • Zestaw kluczy 16 w 1: 6 kluczy imbusowych: 2mm, 2,5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6 mm, 2 Wkrętaki: Płaski oraz Krzyżakowy, 3 Nasadki: 8mm, 9mm i 10mm, Wielowymiarowy klucz płaski: 8 mm, 10 mm, 15 mm, Klucz do szprych, Adapter do nasadek,
  • zapięcie – stalowy łańcuch 8mm x 900mm TONYON w nylonowej osłonie z dwoma kluczami.

Komfort i stabilność

Komfort i stabilność

Konstrukcja Motus Scooty 10 Plus 2022 jest dopracowana w każdym detalu.

Solidny błotnik ze wspornikiem, trwały nawet podczas jazdy po wymagającym terenie. Światła hamowania i odblaski dla lepszej widoczności.

Duże pneumatyczne koła o średnicy 10’’ absorbują wstrząsy podczas jazdy na nierównych powierzchniach;

Antypoślizgowa mata i szeroki deck dla komfortu i bezpieczeństwa Twojej jazdy.

Mocna i trwała rama wzbogacona o amortyzatory przednie i tylne, sprawdzi się nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Bezpieczne, łatwe i szybkie składanie spowoduje, że z łatwością przetransportujesz hulajnogę elektryczną w bagażniku lub przechowasz w dowolnym miejscu.

Antypoślizgowa mata i szeroki deck dla komfortu i bezpieczeństwa Twojej jazdy.

Amortyzacja

Podwójne zawieszenie, podwójna wygoda

W modelu Scooty 10 Plus 2022, wprowadziliśmy profesjonalny układ zawieszenia. Amortyzowane przednie i tylne koło gwarantuje wysoki komfort jazdy nawet na mocnych wybojach i dużych nierównościach. Zawieszenie skutecznie niweluje niepożądane efekty jazdy po krawężnikach czy krzywych nawierzchniach. Będziesz mógł wygodnie dotrzeć do celu, nawet gdy Twoja trasa jest bardzo wymagająca. Świetna amortyzacja idealnie współgra z dużymi, pneumatycznymi kołami o średnicy 10’’, które dodatkowo absorbują wstrząsy, zapewniając płynną jazdę.

Podwójne zawieszenie, podwójna wygoda

Silnik 500 W

Pokonasz każdą przeszkodę

Mocny silnik = MOC przyjemności podczas jazdy! Świetnie sprawdzi się w każdym terenie. Moc 500 W ułatwia pokonanie wszelkich trudności na drogach. W porównaniu do większości modeli na rynku, wyposażonych w silniki 300 W, hulajnoga elektryczna Scooty 10 Plus dużo sprawniej pokonuje przeszkody nawet przy dużym obciążeniu.

Bateria 15 Ah

Długie dystanse na jednym ładowaniu

Dzięki baterii o pojemności 15 Ah możesz pokonać nawet do 60 kilometrów na jednym ładowaniu*. Załatwisz każdą sprawę i dojedziesz na uczelnię lub do biura i z powrotem — a ładowanie możesz rozpocząć już w swoim domu. Duży zasięg sprawia, że Motus Scooty 10 Plus jest świetną hulajnogą do jazdy po mieście.

*Zasięg zależy od wielu czynników m.in.: wagi użytkownika, biegu i warunków jazdy

Wyświetlacz

Czytelność danych

Duży, przejrzysty wyświetlacz przedstawia dane w bardzo wyraźny sposób, widoczny nawet w dużym słońcu. Podczas jazdy z łatwością odczytasz swoją prędkość jazdy, wybrany bieg, informację o włączonych światłach lub tempomacie, szybko też zostaniesz powiadomiony o ewentualnej usterce, dzięki czemu Twoja reakcja może być natychmiastowa.

Dzięki baterii o pojemności 15 Ah możesz pokonać nawet do 60 kilometrów na jednym ładowaniu*.

Aplikacja

Zdalne sterowanie

Dzięki aplikacji My Scooty możesz wygodnie zarządzać swoją hulajnogą elektryczna. Sprawdzisz poziom baterii, przebieg hulajnogi czy prędkości. włączysz lub wyłączysz tempomat. Aplikację z łatwością sparujesz ze swoim telefonem przez Bluetooth.

Wymiary

Wygodna w każdym celu

Wiemy, jak ważny jest komfort podczas jazdy. Kierownica na wysokości 120 cm umożliwia wygodną jazdę w wyprostowanej pozycji nawet osobom wzrostu koszykarzy. Duży, wygodny deck — szerszy od większości dostępnych na rynku — mierzy aż 47 cm, co ułatwia postawienie stóp obok siebie. Taka pozycja zapewnia komfortowe ułożenie całego ciała. Tu liczy się Twoja wygoda!

 

 

 

Dodatkowe informacje

Moc silnika

500 W

Pojemność baterii

15 Ah

Napięcie baterii

36 V

Koła

10.0 Cal

Maksymalny zasięg

60 Km

Maksymalna prędkość

20 Km/h

Amortyzacja

przód i tył

Rodzaj hamulca

Tarczowy

Maksymalne obciążenie

120 Kg

Waga

19,5 Kg

Opony

Dętkowe

X