Opis

Hulajnoga elektryczna Koowheel E3
Wyjątkowa zabawaKoowheel E3 to hulajnoga elektryczna zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży (do 50 kg).  Dzięki  specjalnej konstrukcji z lekkiego stopu aluminium waga produktu została zredukowana do ok. 3,8 kg, co pozwoli nawet młodszym użytkownikom na bezproblemowe wniesienie hulajnogi na piętro czy do samochodu. Wspaniałe oświetlenie i atrakcyjny design spodobają się każdemu dziecku.

 

 
dla dziecka

Bogactwo funkcji

Maksymalna prędkość 10 km/h oznacza dynamiczną, ale bezpieczną jazdę. Akumulator o pojemności 2000 mAh wystarcza na pokonanie do nawet 5 km, a po ok. 2,5 h ładowania jest znowu gotowy do jazdy. Wytrzymałe 3,5-calowe opony poliuretanowe z przodu gwarantują stabilność nawet na nierównym terenie, a silnik o mocy 100 W pozwala na pokonywanie wzniesień o nachyleniu nawet do 10°. Dzięki klasie szczelności IP31 hulajnoga jest również zabezpieczona przed opadami lekkiego deszczu*.

*nie należy jednak jeździć po kałużach / narażać podzespoły elektroniczne na kontakt z wilgocią.

 

Maksymalna prędkość 10 km/h oznacza dynamiczną, ale bezpieczną jazdę.

 

Bezpieczeństwo

Liczne diody LED umieszczone pod hulajnogą, na kierownicy, a nawet na kole dostarczają wrażeń wizualnych i zapewniają dobrą widoczność hulajnogi na chodniku.  Urządzenie posiada oświetlenie tylne i przednie. Jazda odbywa się poprzez włączenie przycisku zasilania z przodu urządzenia, a hulajnoga powoli startuje automatycznie po wejściu na urządzenie. Hamowanie odbywa się za pomocą wygodnego, dostosowanego do najmłodszych hamulca, który po naciśnięciu stopą wyłącza silnik.

 

Liczne diody LED umieszczone pod hulajnogą, na kierownicy, a nawet na kole dostarczają wrażeń wizualnych i zapewniają dobrą widoczność hulajnogi na chodniku.
 

Dodatkowe informacje

Masa

3,8 kg

Maks. udźwig

50 kg

Opony

3,5" PU przednia i 3,5" gumowa tylna

Akumulator

2000 mAh

Maks. prędkość

10 km/h

Maks. zasięg

Do 4-5 km

Czas ładowania

Do 2,5 godzin

Hamowanie

Elektroniczny hamulec nożny

Światła

Diody LED

Materiał

Stop aluminium

Maks. poziom nachylenia terenu

10°

W zestawie

Koowheel E3
Ładowarka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Hulajnoga elektryczna Koowheel E3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X