Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Flagowa deskorolka Kowheel D3M ver. 2019
Koowheel to znany na całym świecie producent deskorolek elektrycznych słynących ze swojej niezawodności i unikalnego designu. Deskorolka D3M to jego flagowy model, który stanowi przełom w świecie deskorolek elektrycznych – szybki oraz prostym w obsłudze środek transportu, który z łatwością zabierzemy ze sobą wszędzie. W nowej wersji deskorolki znajdziemy ulepszone silniki 350 W, nową płytę główną i większe koła, pozwalające na korzystanie z niedostępnych dotąd dróg. 
Flagowa deskorolka

Demon prędkości

Koowheel D3M to nie tylko swobodny sposób poruszania się, ale także możliwość spróbowania naprawdę szybkiej jazdy. Dzięki nowym, przymocowanym do hubu silnikom o mocy 350W, deskorolka jest w stanie poruszać się z prędkością do  40 km/h i osiągnąć zasięg do 20 km. Zmień sposób poruszania się i nie trać czasu w korkach.

 

deskorolka jest w stanie poruszać się z prędkością do 40 km/h

Ergonomiczny pilot

W zestawie z deskorolką znajduję się bezprzewodowy pilot do sterowania deską z odległości do 10 metrów. Wygodny design z łatwym dostępem do gałki sterującej przyspieszeniem i hamowaniem pozwala na intuicyjne sterowanie.  Dzięki widocznym wskaźnikom poziomu akumulatora pilota i deskorolki, zawsze kontrolujesz poziom naładowania urządzeń.

 

 

 

bezprzewodowy pilot do sterowania deską z odległości do 10 metrów

Modularna budowa silnika

Modularna konstrukcja silnika pozwala na łatwą wymianę koła lub silnika, co zmniejsza koszty konserwacji urządzenia i wydłuża jego żywotność. Dzięki nowej budowie silniki są również lepiej chłodzenie, a mniejsza temperatura chipu pozwala na wydajniejsze operowanie energią. Wysokiej klasy przewód miedziany zapewnia odpowiedni przekaz mocy oraz stabilność.

 

Wydajność silników

Najwyższa jakość materiałów

Deskorolka została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów. Deck został wykonany z siedmiu warstw drewna Klonu kanadyjskiego znanego ze swojej wytrzymałości na uszkodzenia i łamanie. Grip z kolei to wodoodporny stalowy papier ścierny o wysokiej gęstości ziaren. Wysokiej jakości, elastyczne tworzywo sztuczne na kołach lepiej amortyzuje wszelkie wstrząsy. Łączenia tracków wykonane są ze stopu magnezu i aluminium. Urządzenie posiada również wymienny akumulator, dzięki czemu nie ma konieczności oddawania  całego urządzenia do serwisu przy awarii tego elementu, a jednocześnie przy zaopatrzeniu się w dodatkowy akumulator możliwe jest zwielokrotnienie czasu jazdy.

Grip z kolei to wodoodporny stalowy papier ścierny o wysokiej gęstości ziaren

Dodatkowe informacje

Masa

7,7 kg

Wymiary

90 x 25 x 13 cm

Zasięg

15-20 km

Akumulator

5500 mAh

Maks. prędkość

42 km/h

Maks. nachylenie terenu

25°

Silniki

2 x Bezszczotkowe 350 W

Czas ładowania

120 – 180 min

Odporność na wiatr

29 – 38 km/h

Maksymalne obciążenie

130 kg

Temperatura robocza

-20° C / 60° C

Sygnał pilota

Bluetooth

Akumulator pilota

Li-Ion 300 mAh

Zasięg pilota

Ok. 10 m

W zestawie

Koowheel D3M
Pilot
Ładowarka
Adapter akumulatora
Klucz T
Zapasowe koła
Instrukcja obsługi

X