Piątek 9.06.2023 sklep jest nieczynny.  Magazyn realizuje tylko wysyłki zamówień do godziny 11:00

Zamów do 11:30
Dostawa Gratis

Opis

Yanosik S-clusive by GTR – dożywotnia transmisją danych + e-TOLL

Yanosik S-clusive by GTR to specjalna edycja modelu Yanosik GTR, oferująca dożywotnią transmisję danych. Dzięki temu możemy już zawsze korzystać z możliwości systemu powiadomień Yanosik, bez potrzeby regularnego przedłużania abonamentu.

Yanosik GTR – niepotrzebuje połączenia z telefonem! Dzięki wbudowanej karcie SIM urządzenie jest bezpośrednio połączone z bazą Yanosika.

Bądź zawsze na bieżąco

Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Nowe zgłoszenie pojawia się w systemie średnio co 3 sekundy. Z urządzeniem Yanosik GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji na trasie, na której się znajdujesz: kontroli, pracach drogowych, wypadkach. Gdy zbliżysz się do kontroli prędkości za pomocą fotoradaru, system poinformuje Cię o obowiązującym na danym odcinku ograniczeniu. Po zakończonej jeździe otrzymasz jej podsumowanie – liczbę przejechanych kilometrów, czas, średnią prędkość czy liczbę wydarzeń zarejestrowanych w systemie Yanosik.

Yanosik GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji w wyznaczonej przez Ciebie trasie: kontroli, pracach drogowych, wypadkach

Co zyskuję z urządzeniem Yanosik?

 • jesteś informowany o aktualnej sytuacji na drodze: fotoradarach, wypadkach, kontrolach policji, inspekcjach transportu drogowego oraz zagrożeniach,
 • dzięki wskaźnikowi ekojazdy sprawdzasz i optymalizujesz swój styl jazdy, oszczędzając na paliwie i naprawach,
 • jesteś informowany o ograniczeniu prędkości na każdym odcinku pokonywanej trasy,
 • dzięki wbudowanemu modułowi GPS otrzymujesz informacje o swojej aktualnej pozycji,
 • Sprawdzisz czy jesteś w strefie parkowania bez konieczności szukania parkomatu
 • jeśli jesteś fanem jednośladów korzystasz ze specjalnego rodzaju interfejsu ułatwiającego korzystanie z urządzenia podczas jazdy na motocyklu,
 • otrzymujesz podsumowanie trasy – liczbę przejechanych km, czas, średnią prędkość, a także liczbę zdarzeń z Yanosika.

Nie wymaga montażu, a zasilane jest za pomocą złącza USB lub gniazda zapalniczki

Bezpłatna integracja z systemem e-TOLL

e-TOLL to nowy system poboru opłat, którego działanie opiera się na podstawie pozycjonowania satelitarnego z wykorzystaniem bezprzewodowej transmisji danych. Dane przekazywane są do systemu za pośrednictwem aplikacji mobilnej e-TOLL PL, urządzenia OBU (On Board Unit) lub ZSL (Zewnętrznego Systemu Lokalizacyjnego), które użytkownik może wybrać w zgodzie ze swoimi potrzebami. e-TOLL zastąpił znany kierowcom system viaTOLL.

Nad prawidłową pracą e-TOLL oraz danymi czuwa Krajowa Administracja Skarbowa (KAS), która zastąpiła GITD.

Od 1 grudnia 2021 roku na odcinkach autostrad A2 (Konin – Stryków) oraz A4 (Wrocław – Gliwice) zlikwidowano opłaty na bramkach i zastąpiono je e-biletem za przejazd. Wszyscy kierowcy chcący skorzystać z tych odcinków są zobowiązani do zakupu takiego e-biletu bezpośrednio w aplikacji e-TOLL lub za pomocą urządzeń zewnętrznych, takich jak Yanosik GT, GTR, XS czy S-Clusive.

Wychodząc naprzeciw wprowadzonym zmianom, do wymienionych wyżej urządzeń Yanosik została udostępniona BEZPŁATNA aktualizacja, umożliwiająca dokonanie automatycznej integracji z systemem e-TOLL.

Aby zintegrować urządzenie z systemem e-TOLL potrzebujesz:

1. Urządzenia z najnowszym oprogramowaniem

Aktualizacja dokonuje się automatycznie na każdym z urządzeń po około 30 minutach ciągłego użytkowania. Wersje kompatybilne z integracją:

 • S-clusive: 3.1.7.2 i wyższe
 • GTR: 2.1.7.2 i wyższe
 • GT: 1.1.7.2 i wyższe
 • XS: 1.1.4.3 i wyższe

2. Najnowszej wersji aplikacji Y24

 • Android: 1.3.9 lub wyższej
 • iOS: 2.1.8 lub wyższej

3. Konta na rządowej stronie e-TOLL

Dzięki aplikacji Y24 otrzymasz PIN oraz numer biznesowy, które następnie należy uzupełnić na koncie e-TOLL. Cała integracja jest prosta i intuicyjna, a Ty nie będziesz już musiał pamiętać o każdorazowym wykupieniu biletu chcąc skorzystać z bezbramkowych, płatnych odcinków autostrad.

Połącz urządzenie z darmową aplikacją

Pobierz bezpłatną aplikację Y24 i zyskaj dodatkowe możliwości. W Y24 sprawdzisz lokalizację Twojego auta na mapie a także przejrzysz historię Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji z łatwością przedłużysz też abonament dla Twojego Yanosika.

Dzięki aplikacji Y24, Yanosik jest również monitoringiem pojazdu! W aplikacji widać ostatnie położenie urządzenia!

Połącz urządzenie z darmową aplikacją

Baza fotoradarów z terenu całej europy

Baza danych urządzeń Yanosik GTR została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy. Dzięki temu możemy wyjeżdżać za granicę bez obaw o potencjalne mandaty – komunikatory ostrzegą nas w momencie, gdy będziemy zbliżać się do miejsc pomiarów prędkości.

Yanosik GTR została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy.

Dodatkowe informacje

Wymiary

100 mm x 59 mm x 17 mm

Wbudowane odbiorniki

GPS, GPRS

Wyświetlacz

2,4"

Długość kabla

1 m

Dodatkowe funkcje

podświetlane przyciski

Zestaw obejmuje

urządzenie Yanosik GTR,
uchwyt magnetyczny Yanosik Holder
kabel zasilający urządzenie z gniazdka zapalniczki samochodowej wraz z adapterem na USB,
instrukcję obsługi,
naklejkę Yanosik.pl,
ściereczkę do czyszczenia deski rozdzielczej.

Gwarancja

24 miesięcy
12 miesięcy gwarancji dla firm
Rękojmia dla firm wyłączona

X