Opis

Skuteczny i w pełni legalny antyradar, chroniący przed mandatami

Najpopularniejszy w Polsce „legalny antyradar” w najnowszej odsłonie.

Yanosik PRO to nie tylko skuteczne narzędzie do informowania o zdarzeniach drogowych i nawigacja z najdokładniejszymi mapami, omijająca korki, która pozwoli dojechać do celu bezpiecznie i bez mandatów, ale także wideorejestrator samochodowy, nieoceniony w sytuacjach spornych lub niebezpiecznych.

Ponadto urządzenie to daje możliwość bezgotówkowego zakupu biletów parkingowych w strefach płatnego parkowania na terenie ponad 50 miast w Polsce. Ale Yanosik PRO nie tylko doprowadzi do celu bezpiecznie i bez korków, czy ułatwi zakup biletów parkingowych, ale także umożliwi bezpiecznym kierowcom zakup ubezpieczenia komunikacyjnego YU! kalkulowanego w oparciu o styl jazdy czy też ułatwi zbieranie punktów w programie „VITAY w Yanosik”.

Antyradar, nawigacja, rejestrator w jednym

Fokus na ruch

Nowoczesny wideorejestrator drogowy, z szerokokątną kamerą FullHD i technologią OmniPixel, to jedyne na rynku rozwiązanie wyposażone w system powiadamiania Yanosik, informujący kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Za pomocą komunikatów dźwiękowych oraz graficznych informuje o stacjonarnych i mobilnych kontrolach prędkości (patrole, fotoradary) i utrudnieniach na drodze (wypadki, prace drogowe). System SmartTraffic nie pozwoli Ci na stanie w korkach.

Za pomocą komunikatów dźwiękowych i graficznych informuje o kontrolach prędkości

Uchwyć każdy moment

Yanosik PRO z profesjonalną kamerą stanie się Twoim najlepszym „elektronicznym świadkiem” w sytuacjach spornych na drodze. Wyposażona w technologię OmniPixel3-HS™ kamera udokumentuje przebieg Twojej jazdy, nagrywając obrazy w jakości FullHD, niezależnie od pory dnia i nocy czy warunków atmosferycznych.

Dzięki systemowi ACR (Auto Crash Recorder) urządzenie automatycznie zarejestruje zdarzenie, gdy gwałtownie zahamujesz lub zderzysz się z innym użytkownikiem ruchu.

Sysem ACR Auto crash Recorder

Wybieraj mądrze

Postój w korku to ostatnia rzecz, o której marzysz wracając z pracy do domu. Siłą Yanosik PRO jest społeczność aktywnych kierowców, będących źródłem bieżących informacji o natężeniu ruchu w danym miejscu. System SmartTraffic wskaże Ci zakorkowane ulice, jeszcze zanim zdecydujesz się na wybór określonej trasy. Po jej zakończeniu urządzenie podsumuje Twoją podróż – liczbę przejechanych kilometrów, czas, średnią prędkość, a także liczbę zdarzeń zgłoszonych za pomocą systemu Yanosik.

Pomaga w omijaniu korków

Legalnie monitoruj

Z Yanosikiem PRO nic nie umknie Twojej uwadze. Aktualne informacje o kontrolach prowadzonych przez patrole, lokalizacjach fotoradarów, pracach drogowych czy wypadkach. To najskuteczniejsze rozwiązanie w Polsce, któremu zaufało już ponad 6 000 000 kierowców.

Zapłać za postój w strefie szybko i wygodnie – Yanosik PRO informuje o strefie płatnego parkowania, obowiązujących godzinach i opłatach, wraz z możliwością zapłacenia za postój w ponad 50 miastach

Yanosik pro oferuje płatność parkingową

Dodatkowe informacje

Pamięć operacyjna

1 GB RAM+ 8 GB Flash

Procesor

MT6580 QuadCore – 1,3 GHz

Wyświetlacz

5\'\'IPS High Brightness 845 x 480

Bateria

Li-Ion 1100 mAh

Złącza

miniUSB, USB-A (OTG), 2.5 mm video-in-jack, miniUSB, 3.5 mm audio jack, microSD (do 64 GB), micro SIM

Kamera

4 Mpix, kąt widzenia 140°, jakość FullHD

Czujniki

akcelerometr, czujnik światła, GPS

Wymiary/Waga

140.5 x 82.7 x 16.3 (33) mm / 183 g

Zestaw obejmuje:

urządzenie Yanosik PRO (30 dni transmisji danych, po tym okresie należy wykupić transmisję w cenie 99zł na rok)
instrukcja obsługi w języku polskim
kabel USB
kabel USB-OTG,
karta gwarancyjna
ładowarka samochodowa
aktywny uchwyt montażowy
zasilacz sieciowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Antyradar + nawigacja + rejestrator Yanosik PRO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X